Рейтинг спортивного харчування 2016: протеїни, амінокислоти

100% Whey Gold Standard

Даний сироватковий протеїн дуже популярний серед спортивних людей. Та вагу тому, що він є багатим джерелом амінокислот для відновлення м’язів і легко засвоюється організмом. Основний компонент препарату є ізолят сироваткового протеїну. Ця сама чиста форма. Тут знаходиться 24 грама быстроусваиваемого сироваткового протеїну з малим вмістом жиру і лактози.

Animal Pak

Цей препарат є номером один по продажах серед мультивітамінних комплексів. У кожній таблетці в пакетику є спеціальна формула. Коли ви приймаєте ці таблетки, то запобігаєте провали в засвоєнні поживних речовин. Калорій всього 40, вуглеводів 4 гр., протеїнів 6 гр. Також міститься фосфор, тіамін, йод, селен і багато іншого.

Jack3d

На подив тут міститься китайський лимонник. Він показує значне збільшення працездатності м’язів, а також фізичної сили. У даній формулі є і кофеїн, який може стимулювати ЦНС і скорочення скелетних м’язів. Кофеїн може боротися з сонливістю і втомою, покращувати мозкову діяльність і підвищувати пильність. Інгредієнти даного продукту ідеально змішані для того, щоб давати приголомшливий ефект. У цьому продукті містяться тільки високоякісні інгредієнти, а на смак він просто шикарний.

SYNTHA-6

Даний препарат є протеїновим напоєм з оригінальним смаком. Він посилено важливими травними ферментами, які не залишають відчуття переповнення та здуття живота. Протеїнова суміш складається з 6-ти видів високоякісного білка, який підходить для цілодобового використання. Також є глютамінова пептиди, ВСАА, клітковина і джерело швидкої енергії. Дана протеїнова суміш може працювати протягом 8 годин. Всього жирів тут 6 грам, протеїн 22 грами, калорії 200, а холестерину 60 міліграм.

Matrix 5.0

Це гейнер, який вирішить всі ваші проблеми. Він повністю може розчинитися в будь-якому напої і не залишає грудочок. Ця суміш дуже корисна для організму і до того ж має дуже приємний смак. Це лідер на ринку спортивного харчування. Даний протеїн містить білок – медленноусваемый і быстроусваемый. Так що його можна використовувати в будь-який час дня. Він відмінно підходить для будівництва сухої м’язової маси і відмінно зменшує жирові відкладення. Також може підвищити імунітет організму.