Рейтинг смартфонів 2016

Рейтинг смартфонів 2016

Особливих змін телефон не зазнав. Тепер тут є пластикові куточки для підвищення міцності. Камера в принципі залишилася така ж, як і була 20.7 МП. Так що можна знімати уповільнене відео на швидкості 120 дос. Батарея залишається такою ж прекрасною і відмінно справляється зі своєю роботою. Набір інтерфейсів не змінився і як і раніше стоїть на першому місці. Корпус телефону зроблений з скла і металу, якість збірки серйозних нарікань не викликає.

Samsung Galaxy S5

З одного боку телефон можна назвати еволюційним оновленням минулої моделі, з іншого боку, є дуже багато змін. Наприклад з’явилася волого – і пилезахищеність. Корейські виробники також вирішили додати кілька додаткових режимів енергозбереження. Але, незважаючи на те, що телефон коштує купу грошей, його зовнішній вигляд все ще відштовхує, а про пластиковий корпус взагалі варто помовчати.

Sony Xperia Z2

Типовий смартфон, у якого діагональ злегка зросла у порівнянні з попередньою моделлю. А ось корпус смартфона не можна назвати самим тонким і він навіть товщі свого планшета на 2 мм. Телефон можна придбати в трьох кольорах: фіолетовий, чорний і білий. Ззаду і спереду смартфон покритий склом, але корпус трохи слизький, що є мінусом. Що стосується пило — та вологозахищеністю, то вони тут присутні. Камера телефону 20.7 МП зі світлодіодним спалахом і автофокусом. Максимальна роздільна здатність фото може бути 5248х3936 пікселів. Крім основної камери є і фронтальна камера, за допомогою якої можна знімати Full HD відео.

Apple iPhone 6

Черговий айфон і чергове яблуко. Як вже ставати відомо, кожен раз виробники намагаються вигадати щось нове та оригінальне. Але крім розмірів апарату, нічого глобального не змінюється. У цій моделі діагональ стала 4.7 дюйма. Оперативна пам’ять дорівнює 1 Гб, процесор 2 ядра. Ніяких нарікань на швидкості телефону виявити не можна, все працює як годинник. На дисплеї ніяких змін не спостерігається, все залишилося по-старому. Кути огляду одні з максимальних на ринку, а кольори виглядають природно. Такий телефончик можна купити від 32 тисяч рублів і вище.

HTC One M8

Моделька стара, але зате входить в топ. Коли дана компанія запустила свої телефони, але все відразу сказали, що це найкраще, що вони тримали в руках. Розміри спочатку були невеликими, інтерфейс дуже простий, так і працездатність відрізнялася відмінною функціональністю. Зараз ці телефону зазнали деякі зміни. У даній моделі хороша камера, є додаткова 2 МП камера, яка може розмивати задній фон на фотографіях. Відмінні стереодинаміки і один з кращих екранів серед інших смартфонів.