Рейтинг сигналізації з автозапуском 2016

Рейтинг сигналізації з автозапуском 2016

Статистика говорить про те, що щорічно в Росії можна викрасти безліч автомобілів, причому як професійними викрадачами, так і середньостатистичними зломщиками, яким вдається викрасти автомобіль з-за недбалості його господаря (відкриті вікна, цінні речі на видному місці і так далі).

Саме тому фахівці ДАІ акцентують увагу водіїв на те, що потрібно бути уважними до свого автомобіля, а також встановлювати спеціальні засоби захисту автомобіля від угону.

Одним із дієвих способів захисту вашого автомобіля від угону або зняття деталей є сигналізація з автозапуском. Це сигналізація, яка допомагає не тільки захистити автомобіль, але й підготувати його до поїздки. Так як принцип її роботи такий, що ви на певній відстані, яке передбачає той чи інший виробник, можете запустити двигун або ж встановити його на прогрів, щоб не довелося чекати, поки машина зможе поїхати на холоді, наприклад.

Рейтинг сигналізації з автозапуском 2016 року складається в основному на базі відгуків експертів і споживача щодо виробника, ефективності роботи, терміну служби і тому подібним критеріям.

Отже, першою в рейтингу сигналізації з автозапуском 2016 року варто компанія StarLine моделі А. Дана компанія виготовляє найкращі на ринку сигналізації, які дуже важко зламати, оскільки код управління недоступний для сканування, і зняти цю сигналізацію дистанційно також неможливо. Сигналізація діє на відстані 2 км, а температурний режим, в якому вона працює, складає від -50 до +85 градусів Цельсія.

На другому місці модель від іншого виробника Pantera SLK-675RS. Дальність дії брелока становить також 2 км. А завдяки багатофункціональності брелока ви можете знати, яка температура в салоні автомобіля, а також у відсіку двигуна. У разі викрадення з допомогою брелока можна заблокувати мотор і автомобіль не поїде. Також варта уваги модель від цього ж виробника Pantera SLK-868RS. Компанія отримала хороші відгуки на ринку і є виробником якісного товару.

Третє місце займає сигналізація Scher-Khan Logicar 1. Дальність дії трохи менше, ніж у двох лідерів цього рейтингу і становить 1,5 км. Автозапуск діє за тією ж схемою, а брелок ударостійкий і працює на пальчикових батарейках. Сигнал кодується за складною системою, завдяки чому його неможливо перехопити.