Рейтинг шампунів для волосся 2016

Рейтинг шампунів для волосся 2016

Одне з найнеобхідніших засобів по догляду за волоссям – це шампунь. Ми завжди намагаємося вибрати шампунь спеціально для наших волосся, враховуючи їх структуру та особливості. Іноді, коли з’являється бажання змінити шампунь на більш гідний, можна переглянути рейтинг шампунів для волосся 2016 року, де відібрані кращі, на думку споживачів шампуні.

На першому місці знаходиться шампунь Yes to (carrots/tomatoes/cucumbers). Цей шампунь вже встиг заробити популярність серед користувачів, і досить заслужено. Після використання цього шампуню ефект очевидний. Єдиною негативною його характеристикою є висока ціна.

На другому місці шампунь Pantene. Такий шампунь можна підібрати під будь-який тип волосся. Як правило, волосся швидко звикають до цього шампуню, тому рекомендується частіше міняти або чергувати різні серії.

Далі йде шампунь Timotei. У новому дизайні упаковки з різноманітними корисними добавками шампунь добре доглядає за волоссям. Користувачі залишають все більше позитивних відгуків про цю марку.

На четвертому місці шампунь Head&Shoulders. Це відмінний шампунь для людей, які страждають лупою. Саме тому на цей шампунь високий попит. Але краще, якщо ви будете міняти його час від часу на інші шампуні або чергувати всередині лінії, оскільки він відноситься до лікувальних, і після довгого використання може не мати належного ефекту.

На п’ятому місці шампунь Dove. Ця лінія косметичних засобів також давно зарекомендувала як відмінні кошти з догляди. Для нормальних волосся той шампунь підходить дуже добре. Продукція цього виробника постійно проходить дерматологічний контроль. Також цей шампунь чудово підійде для чутливої шкіри голови.

На шостому місці шампунь Gliss Kur. Склад шампуню трохи змінився в порівнянні з минулими роками, але продовжує користуватися популярністю у багатьох жінок. Варто зазначити, що такий шампунь підійде не всім волоссю, тому вибирайте ретельно, і не користуйтеся згодом шампунем, який вам не підійшов.

На наступному щаблі знаходиться Nivea. Цей шампунь можна назвати звичайним, він чудово справляється зі своїми прямими обов’язками, але не є лікувальним.

Завершує рейтинг шампунь Shamtu. Виробник позиціонує свою продукцію як збільшує обсяг. Підходить для щоденного використання.