Рейтинг поштових серверів 2016

На просторах рунета Рамблер пошта був не дуже давно популярним поштовим ресурсом. І з часом його вичавили конкуренти. Рамблер, для того, щоб хоч якось залишитися на просторах Інтернету вирішив розміщувати безліч реклами. Якщо на рамблері відкрити поштову скриньку, то він виділяє обсяг 20 Мб. Даний обсяг відмінно підходить, якщо відправляти смс. У рамблера дуже простий і приємний інтерфейс. А ось для того, щоб зупинити спам, поштовий сервіс просить вводити капчу при відправці повідомлень. І це може сильно дратувати, навіть якщо капча і не складна.

МетаПочта

МетаПочта є українським поштовим сервісом і пошуковою системою. Об’єм ящика для користувачів є майже необмеженою. Спочатку розмір поштової скриньки дорівнює 100 Мб. А якщо користувачі активи, то тоді для них є можливість збільшити об’єм ящика. Інтерфейс дуже простий. З одного боку це може радувати, а з іншого боку він малофункціональний. У Мети є один простий недолік – до всіх листів, які ви відправляєте через даний сервіс, прикріплюється реклама. Розмір листа, що відправляється, може бути рівний до 30 Мб.

Пошта I.UA

Український і молодий поштовий сервіс, який дуже швидко розвивається. Інтерфейс дуже приємний і зручний. У ящика є стартовий розмір, який дорівнює 1 Гб. Якщо регулярно ним користуватися, то його розмір збільшитися. Інтерфейс зовсім не складний і цілком зрозумілий. Якщо до вас приходять фотографії, то їх можна переглядати у вигляді невеликих картинок. Файли для відправки також дуже зручно прикріплювати. Якщо хочете обмінюватися великими файлами, тобто спеціальний хмарний сервіс, де можна вкладати файли до 1.5 Гб

Mail.ru

Заслуговує на місце в трійці лідерів. Колись дуже давно ця пошта глючить і працювала з помилками. Але тепер все змінилося, і доводиться визнати, що є постійні оновлення. Ще зовсім недавно пошта не хотіла підтримувати українську мову. І якщо люди пробували щось на ньому написати, то замість деяких букв приходили прогалини. Зараз пошта все виправила. Розмір поштової скриньки може доходити до 10 Гб. Листи надсилаються до 30 Мб.

GMail

Такий поштою користуються дуже багато людей. Ящик поштовий може тримати в собі до 15 Гб файлів, і при бажанні його можна збільшити до 16 Тб. Хоча незрозуміло кому це може знадобитися. Надсилається лист може досягати максимального обсягу в 25 Мб. Цей поштовий сервіс добре захищений і працює майже без помилок. Система антиСПАМ добре налагоджена і працює на високому рівні.