Рейтинг онлайн ігор 2016 року

Рейтинг онлайн ігор 2016 року

Онлайн клієнтська гра про другу світову війну. Тут гравці зможуть випробувати багато різноманітної військової техніки тих часів. На сьогоднішній день іграшка поки що знаходиться в бета-тестуванні, але вже обіцяє бути цілісною і багатообіцяючою. На даний момент у грі доступні тільки літаки, але розробники кажуть, що скоро буде реалізована вся техніка і кораблі. У грі буде військова техніка 7 країн: німеччина, Америка, Австралія, СРСР, Японія, Італія та Великобританія. І на сьогодні вже реалізовано цілих п’ять країн. В кожній країні є унікальні види наземної і повітряної техніки, які сильно відрізняються від опонентів.

Drakensang online

Безкоштовна браузерна онлайн гра, яку створила компанія BigPoint. Іграшка зроблена в стилі Діабло. Серед усіх браузерних ігор, ця історія є абсолютним фаворитом. Графіка цієї гри наближена до графіку клієнтських ігор, і то не один з її плюсів. Іграшка не вимагає клієнта і в неї можна пограти з будь-якого ПК, який підключений до мережі та Інтернету. В іграшці є три види персонажів: Слідопит, Маг кола і Воїн дракона. У кожного персонажа є унікальні уміння і здібності. Вони можуть також в групі виконувати різноманітні функції. Вміння можна прокачувати і покращувати під час ігрового процесу.

World of Tanks

У даній грі події відбуваються в реальному часі. Жанр – аркадний танковий симулятор. Не більше 30 гравців можуть змагатися з кожної сторони в командній грі. Найважливіша характеристика танкового симулятора – історична достовірність і автентичність. Історія включає в себе більше 200 видів танків німецького, американського, британського, французького і китайського виробництва. Коли користувач починає грати, то йому доступний тільки один вид танка. Коли ви приймаєте участь у боях, то заробляєте кредити. І тим самим можна накопичувати очки, тренувати свій екіпаж і так далі.

TERA

Онлайн фентезійна гра з красивою фауною і флорою. Світ продуманий настільки ретельно, що здається реальним. Розробники також заморозилися з приводу хитросплетенного сюжету, який може заінтригувати кого завгодно. Графіка досить реалістична, а сюжет дуже захоплюючий. Є унікальна бойова система, великий барвистий світ, а також можливість повного налаштування інтерфейсу індивідуально. Світ був створений двома заснувшими титанами. Є демони, які загрожують всьому існуванню континентів. Звичайно ж, починається війна між добром і злом.