Рейтинг найсмішніших вакансій в 2016 році

Рейтинг найсмішніших вакансій в 2016 році

Чого в нашому світі тільки не придумають. Людям стало настільки нудно, що вони вирішують зробити жарт з усього, що тільки бачать. Мабуть клоунів цирку і їм недостатньо, так чому б не вигадати ще й смішні професії, за які можуть платити, до речі, чималі гроші. Деякі з даних професій можуть бути повністю безглуздими, а от інші можуть знадобитися. Адже тут надається допомога самим тваринам, або ж, як кажуть – все заради людей.

Майстер педикюру для корів

Людина, яка займається цим дуже важливою справою, кожен день повинен стежити за копитами свого худоби, щоб ті не мали жодних дефектів, пошкоджень і іншого. Є навіть цілі штати таких співробітників на елітних фермах у США і Європі. Але поки що важко сказати, як саме стан копит може вплинути на розмноження та здоров’я корів.

Перевертач пінгвінів

Виявляється ці птахи дуже цікаві. Колонії птахів, які живуть поруч зі станціями полярників, дуже часто задивляються на літаки і вертольоти, що пролітають повз них. Проблема полягає в тому, що птахи, для того, щоб розглянути це диво природи, так сильно закидайте голову назад, що просто падають на спину. А ось встати самі вже не можуть. З-за такої цікавості можуть бути сумні наслідки – пінгвін може просто померти з-за того, що не виходить стати на лапи. Тому спеціальний людина піднімає бідолах на лапи.

Нюхач пахв

Фахівці цієї професії зазвичай працюють у фірмах, які займаються виробництвом дезодоруючих косметичних засобів для тіла. В обов’язки працівників входить нанесення продукту на пахви випробуваної групи. А потім, коли пройдуть добу, вони повинні нюхати їх і відзначати попутно, як змінився запах.

Виймає мозок

Людина з такою спеціальністю, під час мясоизготовительных робіт повинен стежити за тим, щоб мозок тварини був вийнятий акуратно, і у нього не було ніяких пошкоджень. Адже цей продукт можна назвати делікатесом в ресторанах Європи.

Дослідник стриптизерок

Геніальна професія. Такий набір був оголошений в одному з популярних інститутів, який займається дослідницькою практикою. Ці фахівці повинні спостерігати за танцями різних дівчат протягом шістдесяти днів, і при цьому ще й запису певні робити. Хочеться сказати, що такі працівники отримують близько 10 тис. доларів.