Рейтинг мультфільмів 2016

Рейтинг мультфільмів 2016

У даній статті ми пропонуємо вам подивитися на самі очікувані мультики 2016 року. Залишилося зовсім трохи і скоро їх можна буде побачити на екранах кінотеатру. А поки що залишилося тільки чекати і запасатися гарним настроєм.

Іван царевич і сірий вовк 3

З нетерпінням діти і дорослі чекають виходу третій частині цього мультика. Оскільки в царстві все стало спокійно і тихо, то цар навпаки починає хвилюватися ще більше. Адже раптом це затишшя перед бурею? Але все одно цар у казці вирішать відсвяткувати своє 150-річчя і відправитися на природу. А на цей час трон царя повинен зайняти сірий вовк і сам Іван. Але от тільки трон охороняти довелося не довго, бо Василина раптом захотіла за кордон полетіти, так що довелося цієї трійці покинути замок. І тут все почалося.

Урфін Джонс і його дерев’яні солдати

Мультик розповідає про маленьку дівчинку по імені Еллі, яка потрапляє в паралельний світ. Там героїня зустрічає злого чаклуна, який всім відомий з казки Смарагдове місто. Після того, як дівчинка потрапляє у казковий світ, її чекають небачені пригода і головоломки, які необхідно розгадати. Звичайно ж, на допомогу прийде Страшила, Дроворуб і Лев. І разом ця команда зможе перемогти всіх злих чарівників.

У пошуках Дорі

Дорослі і діти знають, що, на жаль риби, мають дуже коротку пам’ять, у деяких вона навіть тривати 3 секунди. Але навіть, незважаючи на ці недуги, наші рибки в мультику можуть мати сім’ю і дітей. Дорі, це головна героїня, що намагається відшукати свою сім’ю. Але оскільки у неї є провали в пам’яті та вміння лікувати, то пригоді мультика стають дуже навіть цікавими. Дана історія занурить глядачів у незабутні морські пригоди з відмінним гумором від легендарних студій Дісней і Піксар.

Кунг-фу панда 3

Діти і дорослі вже змогли познайомитися з милим героєм, який колись був звичайним лапшичником. Але все це час він мріяв, що колись зможе вивчити кунг-фу і стати хоробрим воїном. І ось, через роки тренувань і везіння, наш ведмідь все-таки добивається свого, і вчитель бере його в свій новий будинок. Потім панда бився з самим небезпечним духом і ворогом усього людства. Але якщо автори придумали третю частину, але, швидше за все знову з’явилися нові вороги, яких треба врізати по перше число, щоб вони знали – що з пандою жарти погані.