Рейтинг моторних масел 2016

Рейтинг моторних масел 2016

Моторне масло просто необхідно двигуну автомобіля, оскільки воно зменшує тертя між деталями двигуна, завдяки чому знижується рівень зносу деталей, тепло відводиться від тертьових поверхонь, а також видаляються продукти зносу з зони тертя.

Вибираючи моторне масло необхідно враховувати кілька факторів. І перш за все, необхідно визначити, яке моторне масло підійде вашому автомобілю. Ознайомтеся з рекомендаціями виробника, оцініть пробіг вашого автомобіля і якщо автомобіль не новий, уточніть, яке масло заливалося попереднім власником. Також вибір моторного масла буде залежати від пори року, і складу самого масла.

Отже, за відгуками споживача, найбільш популярним і високоякісним маслом є Mobil. Багато автомобілістів вибирають саме його. Виробник представляє безліч різних марок, які підходять для різних двигунів. Це масло відмінно підходить для першого масла нового автомобіля. Вартість літра становить 260 рублів.

Другий популярною маркою є Petro-Canada. Виробник – найбільша нафтогазова корпорація з виробництва мастильних матеріалів. Підходить для використання в будь-який сезон року. Випуск відбувається в трьох базових моделях.

Третє місце займає масло марки Shell. Таке масло збільшить потужність двигуна вашого автомобіля. Компанія виробляє синтетичні і напівсинтетичні масла, де перша категорія більш рекомендована.

На четвертому місці компанія ZIC. Масло добре захищена від підробок, складає гідну конкуренцію першим трьом маркам. Ціна досить прийнятна.

На п’ятому місці масло BP. Компанія випускає масла для легкових і комерційних автомобілів окремо. Знижує знос мотора і добре очищає двигун.

Шосте місце в рейтингу займає марка Лукойл, яка конкурує з іншими на російському ринку з 1991 року. Виробляються моделі для легкових та комерційних автомобілів, а також для обладнання та спецтехніки.

На сьомому місці Газпромнафта. Це вітчизняний виробник масел, який також користується широкою популярністю. Виробляється в кількох різних марках і моделях для різних автомобілів і типів двигунів.

Восьме місце займає моторне масло від виробника Total. Проводиться в п’яти різних видах, які мають відмінні одна від одної властивості і підійдуть для легкових і вантажних автомобілів.