Рейтинг літніх шин 2016: тести за кермом

Рейтинг літніх шин 2016: тести за кермом

На першому місці стоїть скандинавська компанія. Здавалося б, що скандинави, навпаки, повинні відмінно робити зимову гуму, але не тут-то було. Виробник вирішив розробити і зробити чудові літні шини з відмінною геометрією її структури. Коли робили дані літні шини, то використовували інноваційну технологію активного гальмування під назвою active braking. Дані літні шини, крім цього, можуть забезпечити бездоганне зчеплення з дорожнім полотном, а рівень шуму значно знижують за рахунок внутрішніх заворотів проектора.

2 місце Yokohama Advan V105

Навіть найвибагливіші вимоги до комфорту може задовольнити дана модель гуми. А також до маневреності, швидкості і надійності. У цієї літньої гуми є асиметричний проектор з п’ятьма поздовжніми ребрами, які можуть значно зменшити опір коченню і підвищити курсову стійкість. Ця модель добре заявила про себе не тільки на сухому, але ще і на мокрому дорожньому покритті.

3 місце Michelin Pilot Sport 3

Про такі шини сама компанія говорить: «Вражаючі емоції в русі». І це зовсім не казки. Літня гума досить легка, що робить машину відмінно керованої і маневреної. За основу, до речі, взяли гуму michelin pilot sport 2, в яку був взутий суперкар Bugatti Veyron. У 2005 році він тоді встановив рекорд у світі за швидкістю. Модель, крім усього цього, може забезпечити вашій машині більш короткий гальмівний шлях в порівнянні з її конкурентами. Коли робили боковини цих покришок, то використовували технологію anti surf system, яка може відвести з-під коліс більшу частину води, коли їдеш на мокрій дорозі.

4 місце Continental Sport Contact 5

Швидкісні можливості даного продукту досягають позначки спідометра в 300 кмгод. При виготовленні гуми були застосовані нові компоненти, які можуть пристосуватися до особливостей пересувної машини, будь то прискорення або гальмування. Гальмівний шлях Contact 5 за рахунок нових матеріалів у порівнянні з попередником Contract 3, скоротився практично на 10%, а на 5% покращилася керованість. Така літня гума спеціально робиться для спортивних автомобілів. Так що якщо ви купите цей продукт, то взує свою машину в надійну і практичне взуття, яка прослужить вам дуже довго і не підведе в будь-яких ситуаціях.