Рейтинг косметики за якістю, натуральності 2016

Рейтинг косметики за якістю, натуральності 2016

Давайте ж розберемося з рейтингом косметики спираючись на якість і натуральність входять до її складу інгредієнтів.

  • Перше місце в рейтингу займає знаменита косметика «Givenchy». Цей модний будинок знайшов свою популярність в далекому 193 році, після того як Одрі Хелберн зустрілася з Юбером Живанши. Одрі тоді була знаменитою американською актрисою. І ось ця парочка вирішила створити абсолютно новий образ – поєднання простодушної радості, природної краси і витонченої аристократичності.
  • На другому місці стоїть косметика «Свобода». Дана марка є російською потужною компанією по виробництву якісної і сучасної косметики, в якій трудитися більше 1200 осіб. Косметичний центр Свобода об’єднує в собі 7 великих лабораторій по виробництву декоративних косметичних виробів.
  • На третьому місці стоїть ще одна знаменита косметика під назвою «Lancome». Її виробляють у Франції. Вперше цю компанію заснував парфумер і косметолог на ім’я Арман Петижан. Він зробив незабутній прорив в 1953 році і випустив одночасно кілька парфумів з різноманітними ароматами. А адже в той час це було дуже ризиковано. Дана компанія в 1986 році випустила першу в світі рожеву помаду Rose de France.
  • Далі в нашому рейтингу йде компанія з декоративної косметики «NoUBA». Вона була створена в 1978 році геніальним і професійним візажистом Розі Арманини.
  • В нашому рейтингу шосту позицію займає косметика від «Vivienne Sabo». Творці косметики стверджують, що дана марка є втіленням усієї романтики Парижа в одному флаконі. І про це нам намагаються сказати не тільки чарівні і вишукані аромати і палітра кольорів, але ще і сама упаковка косметики – фіалки і горошок – може бути дуже романтичним символом відродження, Парижа і любові.
  • Сьома позиція закріпилась за маркою косметики «Shiseido». Цю косметику роблять у Японії. І навіть Анжеліна Джолі вже кілька років поспіль є незмінним особою цієї компанії.
  • Далі за списком на восьмій позиції зупинилася компанія «The body shop». Завдяки виробництву з натуральних компонентів вищого класу дана косметика і отримала свою популярність. Головне що є дуже ефективною. Дана косметика має дуже приємний аромат, який може миттєво підняти настрій.
  • це місце по праву належить косметиці «Clarins». Її винайшов Жак Куртер в 1954 році.
  • На дев’ятому місці стоїть «Les plaisirs nature». Така компанія ще носить інше відоме ім’я – Ів Роше.
  • І на останньому місці «Faberlic». Косметика дуже відома й вона представлена в 18 країн світу.