Рейтинг дитячих садів Москви 2016

Рейтинг дитячих садів Москви 2016

Цей приватний дитячий садок знаходиться в центральному окрузі. Воно підходить для дітей від 3 до 6 років. Діти тут навчаються з 9.30 до 14 годин. Викладачі намагаються їх навчити математики, літератури, англійської мови, театрального і хореографічного мистецтва. А також малювання і музики. Оптимальне поєднання індивідуальних та групових занять дає можливість найбільш ефективно використовувати час навчання для того, щоб розвинути оптимізм, інтелект та навчальні навички. В такому садку можуть знайти підхід навіть до найважчим дітям.

Умка

Державний садочок, який по-іншому ще називають садок № 521. та програма даного установи може дати фору будь-якого приватного садка. Діти тут займаються за стандартним навчальним планом, а також додатково вивчають англійську мову. Є заняття з стретчінгу, психолого-мовним розвитком і тенісу. Садочок працює з 7 ранку до 7 вечора. У групах дуже затишно і є багато розвиваючих іграшок. І, звичайно ж, найбільший мінус – дуже складно потрапити в садки.

Гармонія

В західному окрузі розташувалося дане приватне дитяче освітня установа. Сюди приймають дітей від 2 до 7 років. Серед цього є 10 вікових груп для дітей 2-6 років і група для короткочасного перебування від 3 до 4.5 років. У суботу відкрито клуб «Разом з мамою». У кожній групі є спальня і простора ігрова. У міні-групах роблять індивідуальні заняття з дітьми, а за основу взяли програму під редакцією М. А Васильєвої. Ця програма посилена і доповнено методиками відомих авторів. Садочок працює з 8 ранку до 8 вечора, також дітки можуть залишатися на ніч, при необхідності. В центрі є кабінети іноземних мов і ізостудії.

Дитячий сад компенсуючого виду № 43

Цей заклад завжди вважалося лідерів по впровадженню в практику роботи сучасних педагогічних технологій і наукових досліджень. В садку найголовнішим вважається фізичний розвиток дитини і формування здорової психіки дітей. Також проводять поглиблене розвиток розумових здібностей і візуального мислення. У садочку є все необхідне, для того щоб проводити різноманітні програми: сенсорна кімната, навчальні класи, кабінети логопеда і психолога, спортивні та комп’ютерні класи, тренажерні зали та басейн. Територія садочка добре охороняється.