Рейтинг букмекерів 2016, букмекерських контор

Рейтинг букмекерів 2016, букмекерських контор

Компанія була створена в 1934 році. Тоді вона спеціалізувалася тільки на ставки на спорт. Але потім контора розширювалася і тепер тут можна знайти також покер і казино онлайн. Для того щоб відкрити свій рахунок, необхідно просто заповнити невелику анкету і внести свої дані. Найголовніша перевага компанії-це досвід. Дизайн сайту радує, а інтерфейс дуже простий і зрозумілий. Мінімальна ставка може бути від 0.05 євро. Мінімальний депозит дорівнює 10 євро або доларів. Платити гроші або знімати можна за допомогою банківської карти або вебмані.

Pari Match

Дана контора зародилася в далекому 1996 році. Вона встигла пережити кілька змін законодавства, які стосуються спортивних ставок. Труднощами в цій конторі не відрізняється і реєстрація. Але варто до такого кроку поставитися дуже уважно, тому що якщо ви допустите будь-яку помилку в своїх даних, то виправити їх потім буде проблематично, а в деяких випадках навіть неможливо. Для користувачів є багато бонусів: за реєстрацію дається 10 доларів. Кожна 101 ставка буде безкоштовною. Мінімальна ставка може бути 1 долар, а мінімальний депозит теж 1 долар.

Sportingbet

Цю компанію можна назвати один з лідерів у своїй індустрії. В компанії можна налічити близько 4 мільйонів користувачів, а перевалює за сотню чисельність працівників. Сайт може бути доступним на 21 мові і діє в 26 країнах. Неординарним підходом відрізняється і дизайн сайту. На сайті є розділ, в якому можна дізнатися про всю необхідну інформацію. Також є і багато бонусів у даної компанії. Наприклад, на перші три експреса з трьома наслідків можна отримати бонус до 500 доларів.

Titan Bet

Ця компанія порівняно молода, вона запустила свій проект в 2010 році. Але люди, які заснували її, мають величезний досвід в організації онлайн-гемблінгу. Від інших проектів сайт мало відрізняється своєю стилістикою та оформленням дизайну. Також на сайті є наявність блоку з лайв-ставками. Розділ статистики теж є одним з приємних моментів. Тут користувачі можуть побачити результати команд за тривалий проміжок часу. Мінімальний депозит сайту дорівнює 10 доларів, а мінімальна ставка – 0.1 долар або євро.