Рейтинг автосерфінгом 2016

Рейтинг автосерфінгом 2016

Сьогодні ні для кого не секрет, що автосерфінг стає одним з найпопулярніших можливостей заробітку в Мережі Інтернет. Суть роботи автосерфінгом полягає в наступному: ви переглядаєте сайти в особливому автоматичному режимі, а за ці перегляди отримуєте спеціальну валюту автосерфінгу — «кредити». Які з подібних сервісів будуть особливо популярні, підкаже рейтинг автосерфінгом 2016.

Перше місце займає, дуже популярний в 2015 році сайт Websurf. Він вважається найбільш поширеним і відомим в Рунеті автосерфингом. Для того щоб з ним працювати, вам знадобиться встановлена на ваш особистий ПК програма, яка активізує його і ви зможете автоматично переглядати сайти і отримувати свої законні «кредити».

Відмінні системні вимоги підійдуть для будь-якої машини, головне зареєструватися та регулярно включати програму. Гроші або кредити, які ви отримуєте на перегляді сторінок, ви можете використовувати для своїх цілей або направити на показ своїх власних Інтернет-ресурсів. Крім цього ці «кредитні кошти» можна застосувати і для іншої мети – для реклами всередині серфінгу для розміщення своїх банерів. Які особливості має Websurf:

 • Цей серфінг можна використовувати в будь-якій країні і абсолютно безкоштовно;
 • 5-топ рейтингових позицій в автосерфінгах нагороджуються додатковими кредитами;
 • За те, що ви розмістіть свої посилання та банери на сайті, вам нарахують бонуси;
 • За кожну людину, якого ви також підключіть до автосерфингу, вам нарахують призові бонуси.

Друге місце займає не без відомий FreeSap. Це не тільки автосерфінг, але і ще безліч зручних функцій, що дозволяють розкрутити власний сайт і непогано заробити в Мережі:

 • Сайт дає можливість одночасно реєструватися автоматично на всіх доступних каталогах ресурсу;
 • Безпосередньо можливість серфінгу по сайтах;
 • Обмін різними посиланнями;
 • Можливість створення та відправлення поштових розсилок;
 • Заробіток на кліках», «лайки» і «Класах».

На третьому місці непогана в автосерфінгах система Andmar. Цей ресурс також має кілька переваг, які роблять його популярним і в своїх колах:

 • Всі зароблені вами кошти, відразу ж без додаткової комісії виводяться на зазначені вами платіжні реквізити, наприклад, Webmoney;
 • Це ціла біржа, яка дозволяє купувати і продавати заробленими в Мережі «кредити»;
 • Дуже вигідно і зручно, що мінімальна сума коштів на виведення становить всього 1 рубль;
 • Займайтеся серфінгом безпечно. Кожен запропонований до перегляду сайт перевіряється адміністрацією на наявність вірусів.

Четверте місце належить непоганому сервісу «Webisida». Вважається молодим сервісом, але вже проявив себе, як зручний ресурс з якісним наповненням і системою виведення набраних «кредитів».

П’яте місце Глобус Інтерком. Вважається порівняно непоганим ресурсом, але у нього є обмеження по виведенню коштів, та й не всі чули про нього. Хоча всі його «відвідувачі» гарантують його платоспроможність і зручність користування.

Ретельно вибирайте для себе робочі площадки, де збираєтеся працювати онлайн. Звертайте увагу на зв’язок системи оплати з електронними сайтами виведення коштів. Добре, якщо цей зв’язок буде з Веб-мані, це більш надійна система, яка може гарантувати хоч якусь захист своїм користувачам.