Рейтинг автомобілів 2016 по надійності

Рейтинг автомобілів 2016 по надійності

Які марки в 2016 році будуть вважатися найнадійнішими, допоможе розібратися рейтинг автомобілів 2016 по надійності, складений світовими експертами. Отже, «гаряча п’ятірка» найвідоміших марок, яким можна довіритися.

Перше місце займає Mazda-6, з відмінною системою економії паливних ресурсів, що відноситься до середнього класу. Це авто підходить для тих, хто любить тривалі подорожі і комфорт. Дана марка володіє всіма параметрами надійності і визнана однією з найбезпечніших, саме за це їй і присудили місце в світовому рейтингу.

Другий рядок цього «хіт-параду» належить ще однією не менш надійною і унікальної моделі автомобілів – SubaruLegacy. Японської походження цієї машини гарантує якість, оскільки японські вироби відрізняються надійністю, якістю і унікальним зовнішнім виглядом. За параметром безпеки марка отримала всі п’ять зірок. Ця Модель була випущена в 2013 році, але досі вперто тримається в списку всіх рейтингових легкових транспортних засобів. Якісна обшивка, проста система електроніки та інформаційна система – все це полегшує її експлуатацію і дозволяє прекрасно справлятися навіть не дуже досвідченим водіям.

Третє місце по заслугах дістається Chrysler – розробка, випущена в 2015 році, також високо цінується світовими експертами. Седан цієї марки має повний привід і досить широку інформаційну і розважальну системи, яка повністю задовольнить потреби сучасної молоді. Ця модель воістину вважається найкращою представницею свого класу. Дуже зручний місткий багажник дуже актуальне для тривалих подорожей з великою кількістю багажу.

Четверте місце зайняв дуже стильний автомобіль ToyotaCamry. Абсолютно новий стиль в 2015 році Toyota придбала завдяки випуску цього швидкісного і дуже надійного авто. Критики, порівнюючи його з минулою моделлю 2014 року, відзначають вдосконалений зовнішній вигляд і комфортність салону. Крім цього була відредагована система управління. Тепер автомобіль ще більш надійний і безпечний.

Завершує п’ятірку лідерів автомобіль марки HyundaiElantr, що відноситься до седанам. Дуже компактна, але при цьому досить містка модель вважається екологічною і відноситься переважно до середнього класу. Проста система навігації, відмінна електроніка і м’яка їзда – все це поєднує в собі дана модель, яку критики вважають універсалом. Має дуже високі бали за оцінкою безпеки і порівняно не дорога для свого класу.