Рейтинг американських серіалів 2016 року

Рейтинг американських серіалів 2016 року

Мабуть, його можна назвати самим увлекающим і шикарним серіалом. Історія покаже середньовічні часи, коли лицарі билися в різноманітних боях. Суть серіалу полягає в тому, що один король вмирає, і все герцоги і лорди хочуть зайняти трон. Починає неабияка битва, багато вмирають і всі твердять одне і теж, що трон має по праву належати їм. Глядачі побачать безліч інтриг, красиву любов і неперевершені краєвиди.

Друзі

Цей серіал вийшов в 1994 році. Він відразу завоював популярність, а актори не сходили з афіш реклами. Історія серіалу розповідає про шістьох друзів, яких доля звела самим несподіваним чином. І ось тепер вони живуть, намагаються знайти свою другу половинку, і щодня вони переживають нові пригоди. Звичайно ж, все закінчується добре і кожен розуміє, де конкретно його місце в житті, незважаючи на всі невдачі і негаразди.

Шерлок

Серіал встигли полюбити багато глядачів. Якщо раніше можна було побачити лише кілька серій з старого серіалу, в якому грав ще знаменитий актор Василь Ліванов, то тепер американці вирішили не відставати і зняти свою версію. Природно їх детектив сильно відрізняється від нашого, але зате є багато заплутаних історій і інтриг. Загалом, доктор Ватсон та Шерлок Холмс знову на вікні і готові розплутувати найзагадковіші події Англії.

У всі тяжкі

В історії лежить сюжет про лікаря і вчителя хімії Уолтері Уайте. Він дізнається, що хворий на рак. Тому йому нічого не залишається іншого, як тільки вигадати ліки від недуги. Звичайно ж, вага це не легально. І головний герой вирішує взяти в помічники свого колишнього учня Джессі, якого колись вигнали зі школи. Колись Джессі сам варив наркотики, але потім він втратив лабораторії і спільника.

Доктор Хаус

Дуже цікавий і незвичайний серіал. У головній ролі варто доктор Грегорі Хаус, який перебуває в команді лікарів. Їх завдання полягає в тому, щоб поставити правильний діагноз пацієнта і вилікувати його. Доктор вважається генієм, він відрізняється проникливістю в спілкуванні з хворими, і, звичайно ж, із задоволенням їх уникає, якщо є можливість. Іноді його поведінку можна вважати нелюдським. Але, незважаючи на це, Грегорі є лікарем, у якого є чуйка і нетиповий склад розуму, так що всі ставляться до нього з повагою.

Теорія великого вибуху

Кілька задротів працюють в одному інституті. Деякі з них доктори наук. В основному вони спеціалізуються на фізиці і на всьому іншому, що з нею пов’язано. Звичайно ж, часом їм хочеться знайти дівчину або розробити свій новий проект, яка потрясла весь світ. Самий незвичайний і дивний з них Шелдон. Він завжди любить, щоб було тільки так, як він говорить, вважає себе самим розумним і страшенно не любить їздити в громадському транспорті. А от його сусід по квартирі повна протилежність – невпевнений, сором’язливий і дуже добрий. Загалом, ці двоє і їх друзі підкорять серце всіх глядачів.