Рейтинг акумуляторів для автомобіля 2016 за кермом

Рейтинг акумуляторів для автомобіля 2016 за кермом

Varta AGM

Даний акумулятор важить 17 кг. Його визнали дуже якісним. Пускові струми рівні 680 ампер. Завдяки даній конструкції моделі, роботу можна здійснювати в будь-якому положенні. Така модель забезпечить високу стійкість за рахунок того, що електроліт знаходиться в склотканини сепаратора. Свою модель виробник рекомендує використовувати у авто з підігрівом, гоночних автомобілях і у важких умовах, там, де потрібна віддача великої кількості енергії в мінімальний час. Також є гарантія пуску і безпеки.

Optima Red Top

Такий акумулятор важить 17 кг, а пусковий струм у нього дорівнює 815 ампер. І це досить високий показник. Моделі створені для дуже низьких температур, які вони з легкістю витримують. Батареї підходять для позашляховиків, вантажівок та інших двигунів. У такий гелієвої батареї є осередки, які не пропускають вологу, тому що запечатані, а також зберігають герметичність в різних положеннях. У батареї є технологія spiralcell, яка може забезпечити витримку сильних вібрацій в 15 разів більше за інших. При будь-якій температурі навколишнього середовища гарантується стартовий струм.

Bosh Silver

Такий акумулятор широко використовують в машинах бізнес-класу, і ще там, де є дизельні мотори. Цього дозволяє трапиться висока енерговіддача. Пусковий струм дорівнює 420 ампер, а сама модель важить близько 15 кг Батарея, із застосуванням срібла може забезпечити собі більш тривалий термін служби. Пластини не піддаються корозії. Завдяки унікальному механізму, акумулятор може збирати газ, який утворюється і в момент відпочинку під кришкою, а потім повертає його на місце. Якщо подивитися на спеціальний індикатор, то можна дізнатися про заряд батареї. Повну безпеку створює і герметична кришка.

Varta Silver Dynamic

Така батарея буде актуальна для російських морозів. Сила струму дорівнює 540 ампер, а важить акумулятор 15 кг. За допомогою срібла виготовляють пластини, які мають специфічну форму. Серед акумуляторів з рідким електролітом ця модель не найдорожча. Серед переваг можна назвати невисоку опір і досить велику площу роботи, які дають можливість видачі великого струму. Силу холодного пуску збільшує наявність технології power frame, і це допомагає продовжити терміни експлуатації.