Рак. Гороскоп на січень 2016.

Гороскоп віщує Ракам в січні тихе і мирне життя. І, якщо таке проведення часу зараз відповідає вашому настрою, то сміливо піддайтеся і пливіть за течією. Тиша і спокій у всьому не буде влаштовувати тільки Раків, народжених з 12 по 22 липня. На цих представників знаку дуже великий вплив робить Місяць, і властиве їм занепокоєння в повній мірі проявиться в січні. «Місячним» Ракам, швидше за все, випаде шанс почати реалізовувати себе в бізнесі. Це може проявитися і на рівні задуму, і на рівні реалізації перших кроків в документальному оформленні підприємства.

Рак. Гороскоп на січень 2016.

Всім іншим представникам знака в січні не судилося зробити зробити чого-небудь значимого в житті. Але й ніяких особливих потрясінь січень їм не принесе.

В цей час Ракам не варто сумувати. Інтелект, неймовірна пам’ять і вміння сконцентрувати увагу Раків не повинні використовуватися для самокопання, жалю і помсти.

Копітку роботу по можливості краще зараз відкласти на деякий час. Монотонність і нудьга зараз для вас не найкращі попутники. Вони з легкістю можуть спровокувати депресію, з якої Рак виходить з неймовірними труднощами.

Гороскоп на січень 2016 року. Рак.

В силу того, що місяць не загрожує емоційними потрясіннями, жінкам-Ракам варто звернути увагу на свої подружні стосунки. І привід для цього є. Схильність жінок цього знака до самопожертви і терпимості провокують їх подружжя до споживання у відносинах. Жінка-Рак навряд чи зможе швидко пригадати, коли в останній раз отримувала від чоловіка подарунок або букет квітів. Вашу щирість і самовіддачу стали сприймати як даність, і почуття помітно подувяли. Саме час освіжити їх, і нагадати своїй половині, що ви жінка, гарна господиня і бездоганна мати. З вашим вродженим почуттям такту це вийде зробити без особливих проблем, а результат буде приємний і волнующ для обох.

Рак. Гороскоп на січень 2016.

Чоловіки-Раки в січні будуть віддаватися роздумам і ретельно переосмислювати свій життєвий багаж. Втім, це властиво Ракам протягом усього життя. Постарайтеся використовувати свій життєвий досвід в якості зброї. Перестаньте боятися створених вами ж фантомів, намагайтеся змусити себе жити реальності так, як ви собі це уявляєте в мріях. Постарайтеся відкинути те, що було вчора. Думайте тільки про завтрашній день. З таким настроєм все у вашому житті буде траплятися так, як хочеться саме вам.

Рак. Гороскоп на січень 2016.

Швидше за все, в січні Ракам належить часто займатися ремонтом автомобіля, побутової техніки і меблів. Раки честолюбні, але при цьому у них не найкращі стосунки з речами. Набагато ефективніше довірити ремонт фахівцям, ніж тривалий час проводити за заняттям, яке у підсумку не принесе потрібного результату.

Любовні стосунки Рак у січні 2016 року.

У січні для Раків не найкращий час для прийняття стратегічних рішень. Це повною мірою стосується і рішення про створення сім’ї. Не варто в січні робити пропозицію Раку жінці. І чоловікові Раку краще відкласти пропозицію руки і серця до кращих часів.

Рак. Гороскоп на січень 2016.

Маленькі Раки всю зиму цілком заповнять життєвий простір батьків. Капризи і скарги на неіснуючі проблеми будуть безперервним потоком виливатися з них до самого березня. Усіма способами діти-Раки змусять батьків оточити себе турботою і опікою. Дуже важливо дати відчути маленькому Раку, що він любимо, але не варто потурати всім його примхам, інакше йому дуже легко перетворитися на маленького деспота і тирана. Відмовляйте дитині м’яко, але обов’язково з поясненням причини і аргументацією.

Рак. Гороскоп на січень 2016.

Ракам, ще не вступили в законний союз, зірки говорять про деякої напруженості в романтичних стосунках. Раки ідеальні в ліжку, але їм потрібна емоційна складова кожної сексуального зв’язку. І, якщо ви хочете довготривалих відносин з Раком, приділяйте більше часу спілкуванню, спільного відвідування різних заходів, відпочинку. Раки неймовірно ніжні й ранимі, вони інтуїтивно чекають того ж від свого партнера. І, якщо не отримують у відповідь ласку і увагу, замикаються в собі і поступово втрачають інтерес до відносин. Тому романтичні почуття Раків постійно потребують емоційної підживлення.

Рак. Гороскоп на січень 2016.

Раки великі гурмани, і на початку року їм належить низка застіль і свят з великою кількістю їжі. Будьте вкрай розбірливі в прийнятті їжі поза межами свого будинку. Ретельно вычитывайте етикетки і стікери придбаних продуктів харчування для приготування їжі та споживання без застосування термічної обробки. Дуже велика небезпека харчових отруєнь.

Рак. Здоров’я і спорт.

У січні Ракам рекомендується почати регулярно здійснювати піші прогулянки або пробіжки перед сном. Дуже велика ймовірність, що ці заняття ввійдуть у звичку і стануть регулярними. У дитинстві і юності Раки дуже енергійні і рухливі і часто досягають непоганих результатів у спорті. Але, з плином життя, заняття спортом відсуваються на задній план, а Раки з любов’ю і ностальгією віддаються про них спогадами. І дуже даремно.

Рак. Гороскоп на січень 2016.

Раки нерідко схильні до повноти і супутнього їй діабету. Частково це обумовлено ще і тим, що Раки дуже люблять балувати свої смакові рецептори, і дуже часто невоздержанны в їжі. Ракам настійно рекомендується виключити з свого раціону різні приправи і продукти, що містять у своєму складі підсилювачі смаку і віддати перевагу використанню натуральних спецій.

Рак. Гороскоп на січень 2016.Стан судинної системи Раків теж викликає деяку тривогу. Варикозне розширення вен, геморой, тромбофлебіти кінцівок дуже характерні для Раків. При цих захворюваннях не варто займатися самолікуванням, зверніться до фахівця. Краще відмовитися від прийняття гарячих ванн, замінивши цю процедуру миттям душі.


Резюме:
У січні потрібно знизити кількість приправ і спецій в раціоні.
Перевірте серцево-судинну систему.
Рак. Гороскоп ня лютий 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: