Радар-детектори рейтинг 2016: який краще купити

Радар детектори рейтинг 2016: який краще купити

Придбання радар-детектора дуже важливе і відповідальне заняття. Часто в цій ситуації виникає питання, як правильно вибрати, на які радар-детектори краще звернути увагу, радар-детектори рейтинг 2016: який краще купити. У такому випадку можна скористатися деякими порадами, які допоможуть вибрати найбільш оптимальну модель, яка, в свою чергу, допоможе вам завжди бути в курсі і уникнути великих штрафів.

Перше, на що потрібно звернути увагу – виробник. Краще всього вибирати компанію, яка вже багато років знаходиться на ринку і є найбільш конкуруючої. Більше довіри повинна викликати компанія, яка займається виключно цими пристроями, або торговий ряд продукції якої складається з пари найменувань, оскільки, як показує практика, розпорошеність на безліч різних пристроїв для автомобіля не завжди говорить про надійність компанії і високій якості техніки.

Також в 2016-му році важливо набувати антирадари тільки в спеціалізованих магазинах, оскільки тільки так ви зможете відрізнити оригінал від дешевої підробки, яка видається за справжній товар. Особливо це справедливо для тих, хто раніше не користувався антирадаром.

При виборі важливо врахувати діапазон. Важливо, щоб детектор вловлював максимальна кількість діапазонів. Але при цьому, варто пам’ятати, що дуже висока чутливість пристрою дасть можливість реагувати будь-який сигнал, який може і не належати радару. Найбільш поширеним є радар «Стрілка», діапазон якого обов’язково повинен бути в арсеналі антирадара. Також пристрій має вловлювати діапазони Х, К, Ка. Непогано буде, якщо антирадар також буде ловити Ku. Простежте, щоб у вас була можливість підключати і відключати певні діапазони самостійно.

Краще, якщо ваш пристрій буде мати регулятор чутливості. Якщо ви їдете по порожній трасі, доречно поставити на максимальну чутливість, а ось коли ви знаходитесь у великому місті, є велика ймовірність того, що детектор буде вловлювати сигнали від вишок зв’язку, телефонів та іншої техніки, які створюватимуть перешкоди в роботі пристрою.

У 2016-му році є новинки, які здатні вловлювати короткоімпульсні радари, які як раз і придумані для того, щоб антирадари не могли їх вловлювати заздалегідь.

Простежте, щоб у вашому пристрої був функція голосового оповіщення. Це корисно і навіть необхідно, оскільки так ви зможете не відриватися від дороги.