Путівки і тури на Новий рік 2017 у Фінляндії – відпочинок і ціни

Путівки і тури на Новий рік 2017 у Фінляндії – відпочинок і ціни

Тури в Фінляндію на Новий рік 2017

Якщо ви хочете провести новорічні канікули в оточенні казкової природи, засніжених ялин, покататися на оленячої упряжці і познайомити дітей з справжнім Санта-Клаусом, то зверніть увагу на тури на Новий 2017 рік у Фінляндії. Не дарма ця країна є одним з найпопулярніших новорічних напрямків новорічних турів.

У Фінляндії існує кілька курортів, придатних для проведення новорічних канікул. Кожен з них має розвиненою інфраструктурою і здатний запропонувати туристам різноманітні можливості відпочинку. Про особливості найбільш популярних фінських курортів ми і пропонуємо поговорити в нашої сьогоднішньої публікації.

Також рекомендуємо дізнатися про кращі гірськолижні курорти 2015-2016 років.

Котеджі у Фінляндії на Новий рік

Але спочатку розповімо про одну особливості фінської туризму. На відміну від багатьох інших туристичних напрямків, де туристи селяться переважно в готелях, у Фінляндії дуже розвинена здача в оренду котеджів.

Такий відпочинок у Фінляндії на Новий рік 2017 чудово підійде для людей, які хочуть на Новий рік просто відпочити далеко від людей в оточення красивій північної природи. Котеджі тут здаються в будь-якій частині країни. Ціни в цілому доступні і залежать від регіону країни, рівня комфорту. На спеціалізованих сайтах можна знайти пропозиції і від російськомовних власників котеджів, які зустрінуть гостей на вокзалі або в аеропорту і доставлять до місця проживання.

Путівки і тури на Новий рік 2017 у Фінляндії – відпочинок і ціни

Котеджі в Фінляндії

А про те, як вибрати котедж на Новий 2017 рік в Росії, ви можете дізнатися з цього матеріалу.

Курорт Куусамо-Рука

Це знаменитий на весь світ центр зимового відпочинку. Сезон катання на лижах тут триває практично до кінця квітня. Навіть якщо погода видається не дуже сніжна, це не створює проблем, оскільки курорт обладнаний сучасними сніговими гарматами, здатними підтримувати сніжне покриття в потрібному стані.

Путівки і тури на Новий рік 2017 у Фінляндії – відпочинок і ціни

Гірськолижний спуск на курорті Куусамо-Рука

Тому любителям зимових видів спорту варто звернути увагу на путівки до Фінляндії на Новий рік 2017 саме на цей курорт. Тут маса трас різної складності та довжини. Курорт має 29 схилами, кожен з яких дуже красивий і мають власний рівень складності. Всі схили і траси освітлені, тому під час катання по них ви будете відчувати справжнє чарівництво полярної ночі.

На цьому курорті буде чим зайнятися і любителів сноуборду. Курорт має в своєму розпорядженні двома трасами з халф-пайпа, безліччю трамплінів, крутими поворотами і рейлами.

Курорт Рованіємі

Це прекрасне місце для подорожей з дітьми. Курорт знаходиться на межі Полярного кола і є столицею Лапландії. Це батьківщина справжнього Санта-Клауса. Тому якщо ви плануєте вирушити на відпочинок у Фінляндії на Новий рік 2017 з дітьми, придивіться до цього місця. Крім численних визначних пам’яток цього регіону, про яких ми розповімо нижче, на Новий рік 2016 тут можна спостерігати у всій красі Північне сяйво.

Путівки і тури на Новий рік 2017 у Фінляндії – відпочинок і ціни

Санта-Клаус в оленячій упряжці

Тут можна чудово відпочити, подарувати своїй дитині подорож у справжню казку, а також поповнити свої знання про природу Півночі. Нещодавно тут було засновано науково-дослідний центр природи Арктики, двері якого відкриті для туристів.

Тут теж безліч гірськолижних трас, але їх складність більше підходить для початківців лижників, ніж для досвідчених спортсменів. Тут знаходиться 9 трас, 3 трампліну і 4 підйомника. Є тут траса і для спуску на санях, протяжність якої становить 800 метрів. Спеціально для любителів сноуборду тут був побудований халф-пайп. А любителів рівнинних лиж тут чекають 100 кілометрів рівнинних лижних трас.

Для дітей крім можливості зустрітися з Санта-Клаусом тут є можливість відвідати Санта-парк, де можна покататися на сучасних атракціонах. Частина атракціонів знаходиться на засніженій поверхні, решта розміщені в печерах. Практично на кожному кути тут розташовані сувенірні крамниці, кафе і ресторани.

Путівки і тури на Новий рік 2017 у Фінляндії – відпочинок і ціни

Білі ведмеді в зоопарку Рануа

Тури в Фінляндію на Новий рік 2017 – це ще і можливість відвідати зоопарк Рануа, в якому мешкають тварини північних широт: білі ведмеді, полярні вовки, лосі, рисі та багато інших. Також в цьому регіоні можна ознайомитися з побутом народів, що населяли Лапландії в минулі століття. Для цього треба відвідати етнографічний музей “Арктікум”, розташований біля самого Полярного кола.

Діє на території цього курорту і північне сафарі, куди можна відправитися на оленячих упряжках або на мотосанях. Тут же знаходиться і аквапарк.

Курорт Леві

Розповідаючи про путівки до Фінляндії на Новий рік 2017 не можна обійти увагою і цей курорт, знаменитий на весь світ високим рівнем комфорту, розвиненою інфраструктурою гірськолижних трас. При цьому відпочинок тут відносно недорогий. Знаходиться цей регіон у західній частині Фінляндії, де розташовані найвищі гори цієї країни.

Путівки і тури на Новий рік 2017 у Фінляндії – відпочинок і ціни

Гірськолижний курорт Леві

Саме тут проходять чемпіонати Світу та Кубки Європи з зимових видів спорту, тут тренуються відомі спортсмени, курорт Леві неодноразово отримував звання кращого у Фінляндії і одного з кращих в світі.

Якщо ви вже бували на цьому курорті, ніщо не заважає провести тут час знову. Так, місцеві власті, зацікавлені у розвитку туризму, що активно розвивають цей курорт, постійно створюючи тут нові об’єкти. Кожен рік на території курорту відкриваються нові траси, прокладаються нові канатні дороги. А недавно тут була побудована гондольна канатна дорога.

На завершення рекомендуємо ознайомитися з календарем на 2017 рік з святами і вихідними. Він допоможе вам завчасно спланувати свою роботу і відпочинок.