Путівка в “Артек” у 2017 році – ціна, як потрапити в Артек безкоштовно, офіційний сайт

Путівка в Артек у 2017 році – ціна, як потрапити в Артек безкоштовно, офіційний сайт

Путівки в Артек у 2017 році

«Артек» — це слово довгий час звучало як пароль або знак присвячених. Ті, кому в радянські часи вдавалося доторкнутися до артеківській братству, вважалися щасливчиками, обранцями долі. Настав час відновлювати цю добру традицію.

Трохи історії та багато надій

Як потрапити у Артек у 2017 році безкоштовно? Цим питанням задаються багато батьків і самі школярі. У старшого покоління росіян в пам’яті міцно засів образ цього табору як самого популярного центру дитячого відпочинку, та ще й в міжнародному статусі. Там зав’язувалися корисні знайомства, закладалися основи майбутньої успішної кар’єри в різних областях діяльності. Нарешті, це був захоплюючий, різноманітний, змістовний і дійсно здоровий, дуже корисний відпочинок в чудовому куточку Криму з унікальною природою і м’яким кліматом.

На якийсь час у 90-і і 2000-і табір втратив колишній статус, на його місці можна було спостерігати лише літні намети з досить скромним сервісом. Але сьогодні «Артек» знову в тренді, він розвивається, на нього виділяються солідні кошти держбюджету. І знову сюди прагнуть діти і підлітки не тільки з Росії, але і країн СНД.

Путівка в “Артек” у 2017 році: незаперечні переваги

Питання, чому варто відпочивати саме в цьому таборі, багатьом росіянам здається риторичним. Тим не менш, перерахуємо основні переваги кримського «оазису». Отже, якщо ви ще не визначилися з вибором, чому є сенс купувати путівку в Артек у 2017 році:

  • Крим — це благодатний клімат і чудові природні куточки з чудовими ландшафтами.
  • Величезну увагу організатори відпочинку приділяють чистоті території.
  • На території комплексу є зручний доступ до моря, дійти до узбережжя від корпусу можна за кілька хвилин.
  • Різноманітна виховна і культурно-розважальна програма: конкурси, фестивалі, ігри, походи, спортивні та культурні заходи.
  • Це не тільки відпочинок і розваги, але ще й адаптація до суспільства, допомогу у всебічному розвитку, прищеплення навичок роботи в команді, що потім дуже знадобиться у дорослому житті, у професійному становленні.
  • Прилучення до дисципліни і порядку, прищеплення навичок тактовного спілкування з однолітками і дорослими.
  • Відносно невисока вартість путівок, наявність державних програм безкоштовного відпочинку.
  • Зручність розташування та транспортна доступність табору, комфортність перебування в ній.

Як потрапити у Артек у 2017 році з мінімумом витрат

Як потрапити у Артек у 2017 році дітей з сімей зі скромним достатком? «Дикуном» просочитися в табір не вийде, цей шлях отсекайте відразу — тільки офіційне придбання путівки. А от далі є варіанти.

Основних способів стати володарями заповітної путівки, крім її покупки, два. Перший: звернутися у виконавчі органи, перелік цих інстанцій нескладно знайти на офіційному сайті «Артеку».

Другий спосіб — взяти участь у конкурсній програмі, їх кілька, і вони організовуються тематичними партнерами відповідних програм.

Той і інший шлях позбавити сім’ю від зайвих матеріальних витрат, це бюджетний варіант відвідування табору. Але, зрозуміло, він зажадає якихось організаційних зусиль, причому, надати потрібні документи необхідно в обумовлені терміни.

Важливе нововведення за путівками в “Артек” у 2017 році

У січні 2017 року, згідно з розпорядженням російського уряду, вступає в дію автоматизована інформаційна система «Путівка». Саме вона буде координувати роботу з виділення і реалізації бюджетних місць у міжнародний дитячий центр «Артек».

Путівка в “Артек” у 2017 році може бути отримана і безпосередньо зусиллями самих батьків і дітей. Для цього потрібно оформити особистий профіль на сайті та завантажити в нього документи, що підтверджують найбільш значущі досягнення здобувача: дипломи, грамоти, посвідчення.

Далі вступає в силу система нарахування балів за особисте портфоліо кандидата в артеківці. Найбільші шанси, за доброю традицією, отримують хлопці і дівчата, зазначені успіхами в навчанні, громадській діяльності, благодійних акціях, які мають спортивні або творчі досягнення.

Якщо вам простіше купити путівку в Артек у 2017 році

Оформивши портфоліо або звернувшись в місцеві органи освіти та соцзахисту, можна придбати путівку безкоштовно або за пільговою ціною. Але є категорія батьків, для яких складніше займатися цими «паперовими» питаннями. Вони б вважали за краще просто купити путівку. Для них важливо знати, яка ціна путівки в Артек у 2017 році. Цю інформацію також можна дізнатися, відвідавши сайт популярного місця відпочинку.

Табір приймає вихованців не тільки в літній період, але також навесні і восени. Він оснащений всім необхідним для цікавого, корисного і безпечного відпочинку дітей. Є медичний центр, оснащення для розваг та занять спортом, зручні місця для відпочинку та занять улюбленою справою. З артеківцями постійно працює ретельно підготовлений педагогічний персонал. «Артек» був і залишається для величезної армії російських дітей і їх однолітків з ближнього зарубіжжя школою життя, школою дружби, становлення особистості.