Пророкування Ванги на 2017 рік для Росії та України

Пророкування Ванги на 2017 рік для Росії та УкраїниМабуть, Вангу, віщунку родом з Болгарії, можна сміливо порівняти за популярністю з французьким астрологом Нострадамусом. Представники різних епох, вони стали найбільш відомими провісниками для найширшого кола людей.

Вангелія Пандева Гуштерова (справжнє ім’я Ванги) отримала в XX столітті світову славу завдяки своєму дару ясновидіння. Віщунка передрекла сотні подій у глобальному масштабі, багато з яких збулися з лякаючою точністю.

Ванга померла в 1996-му, проте залишила після себе величезну кількість прогнозів, які розповідають про долю всього людства аж до 7079 року. Події найближчих років також не залишилися осторонь — Вангелія зробила прогнози і для Росії, і для України на 2017 рік.

У мережі можна знайти чимало контенту, пов’язаного з болгарської провидицею, її неординарною біографією і гучними передбаченнями, у тому числі документальні серіали і фільми. Одна з найбільш гідних робіт — фільм «Справжня Ванга», який був знятий зовсім недавно, в 2014 році.

За словами Вангелія, в найближчому майбутньому людство відчує на собі численні жахи, головною причиною яких стануть самі люди. Мова йде не тільки про екологічну катастрофу, про неминучість якої вже довгі роки твердять вчені всього світу, але також про повномасштабних військових конфліктах з використанням хімічного та ядерного озброєння і буйствах нових форм смертоносних вірусів.

Готуватися до війни у 2017 році?

Пророкування Ванги на 2017 рік не дуже оптимістичні — з високою часткою ймовірності може стати точкою відліку для Третьої світової війни. Проте варто пам’ятати, що болгарська провидиця казала і про більш ранньому початку міжнародного військового конфлікту — він повинен був розгорітися в 2010 році, але це пророцтво виявилося невірним.

У наступаючому році до серйозних сутичок із застосуванням зброї може призвести плачевна ситуація в економіці багатьох країн. Незадоволені громадяни, стверджувала Ванга, влаштують безлади, які і приведуть до повномасштабного конфлікту.

Масовий голод і боротьба за власні права стане лише плацдармом для небаченого досі кровопролиття, коли люди будуть готові вбити буквально за шматок хліба. Ясновидиця охрестила 2017-й — роком заходу світової стабільності. Це означає, що сила стане синонімом правоти, і виявиться неправий той, хто не зможе захистити себе і своє майно від зазіхань озлобленого сусіда.

На пости глав держав будуть прагнути лише за отриманням наживи. При цьому уряд буде активно використовувати церкву для захисту особистих інтересів і публічного схвалення найжорстокіших задумів. Ванга підкреслювала, що в деяких частинах земної кулі проллється мало крові, але зате в інших — люди уподібняться тваринам, яких вигляд крові не лякає, а лише розохочує, тому вони будуть вбивати, і з кожним разом ставати кровожерливішими.

Помилялася чи Ванга в своїх прогнозах?

Незважаючи на значний послужний список з точних прогнозів, дар ясновидіння Вангелія теж давав збої. Можна навести декілька найбільш яскравих прикладів:

  • До кінця 2016 року на території Європи буде майже безлюдною (час до кінця року ще є, але, мабуть, це пророцтво вже можна заносити в список нездійснених);
  • у 2010-14 роках почнеться Третя світова війна з активним використанням ядерної та хімічної зброї;
  • в 2011-м в Північній півкулі зникне живність з-за впливу радіоактивних опадів, а до 2014 року більша частина його мешканців буде страждати від жахливих хвороб, в першу чергу — від раку.

Пророкування Ванги на 2017 рік для Росії

Ванга дуже лояльно ставилася до Росії протягом всієї своєї життя і про долю країни залишила після себе багато пророцтв. Жінка з Болгарії вірила в доброту і чистоту людей, що населяють Росію, тому що вони шанують традиції своєї батьківщини і продовжують вірити.

Ще у 1979-му ясновидиця сказала, що не існує такої сили, яка здатна зламати Росію. Незважаючи на вплив ззовні, країна буде розвиватися і ставати сильнішими. Росія змете будь-якого ворога на шляху до своєї мети і, врешті-решт, володіти всім світом.

У нинішньому столітті Ванга пророкувала Росії світле майбутнє. Держава має стати потужнішим, ніж США в духовному і економічному плані. Ось цитата ясновидиці, щодо розвитку політичної ситуації: «Великий вождь російських людей створить потужну коаліцію, яка буде протистояти загрозам Заходу. Економіка в 2017 році стане стрімко розвиватися, що дозволить країні незабаром стати наддержавою».

Ці слова можна трактувати як можливе посилення партнерських відносин між РФ, Китаєм та Індією в осяжному майбутньому. Провидиця була впевнена, що країна прокинуться від сну і поверне собі колишню велич, а весь інший світ визнає могутність Росії і підкорятися їй.

Пророкування Ванги на 2017 рік для України

За прогнозом Ванги, 2017 рік стане для України важким і в багатьох сенсах переломним. Бойові дії на території країни можуть стати приводом для більш масштабного конфлікту, який призведе до повсюдної розрухи в Європі.

Не виключено, що в Україні відбудеться черговий розкол, і країна перестане бути православною, прийнявши іслам під впливом однієї з країн Близького Сходу.

І поки нова влада буде імітувати спроби змінити ситуацію в кращу сторону, простим громадянам доведеться важче всього. Тиск на них чинитиметься з боку ЗМІ, які в черговий раз піднесуть неправдиві факти під виглядом правди, заплутуючи українців. Тим не менш, Ванга пророкує людям світле майбутнє. Щоправда, на шляху до нього лежать численні страждання.

Підводячи підсумки

До пророцтв Ванги, як і будь-провісника взагалі, краще всього ставиться зі здоровою часткою скептицизму. Проте нехтувати ними не слід ні в якому разі, щоб події, описані ясновидиці, не застали зненацька.