Пророкування Ванги на 2016 рік для Росії та України

Пророкування Ванги на 2016 рік для Росії та УкраїниБолгарська провидиця Ванга – це одна з найвідоміших ясновидців, прогнози майбутнього якій збуваються з дивовижною точністю. Зокрема, вона передбачила початок багатьох збройних конфліктів, соціальні зміни та природні катаклізми у світі.

Не дивно, що багато людей, які бажають заглянути в майбутнє, приділяють головну увагу пророкуванням саме цієї ясновидиці. Спеціально для них ми підготували нашу сьогоднішню публікацію, в якій будуть викладені передбачення Ванги на 2016 рік для Росії і України. Відзначимо, також на нашому сайті опубліковані передбачення екстрасенсів на 2016 рік.

Повне ім’я Ванги – Вангелія Гуштерова. Вона народилася і жила в невеликому болгарському містечку Петриче. У віці 12 років вона опинилася в епіцентрі стихійного лиха: її забрав смерч, в результаті чого дівчинка осліпла. Після цієї трагедії у дівчинки проявився дар прогнозування майбутнього.

З першого погляду її передбачення, записані у вигляді чотиривіршів, здаються абсолютно незрозумілими і позбавленими сенсу. Але зіставивши багато з цих записів з подіями, що відбулися на планеті, можна зробити висновок, що пророцтво знаменитої Ванги збуваються.

Збулися пророцтва Ванги

Останні яскраві події, що відбулися в житті Росії і України, були з дивовижною точністю передбачені болгарської провидицею. У записах Ванги міститься наступна рядок: “Крим відірветься від одного берега і приросте до іншого”. Чи треба говорити, що до трагедії зміни приналежності Криму і Севастополя, ця фраза здавалася справжньою нісенітницею. Людям було абсолютно незрозуміло, як півострів може відірватися від материка і переплисти до іншого берега. Будувалися навіть здогади, пов’язані з руйнуванням кримського перешийка в результаті якогось стихійного лиха. Але навесні 2014 року все встало на свої місця.

Торкнулася провісниця у своїх пророцтвах і долю Донбасу. Вона говорила, що “в краю підземних нір і рукотворних гір все затрясеться, в результаті чого впаде на Заході і виросте на Сході. Прийде Стрілець, який буде стояти двадцять три роки, а що стояло двадцять три роки, буде стерто в порох”. Очевидно, що край підземних нір і рукотворних гір – це Донбас, надра якого поцятковані шахтами, Стрілок – це Ігор Стрільців, який очолює ополчення Новоросії. Що стосується 23 років, то вік України, як держави, на момент початку подій на Донбасі становить 23 роки.

Торкнулася болгарська ясновидиця і події на Україні в цілому, як і ставлення до них світового співтовариства. Вона говорила, що “часто будуть зустрічатися люди, які не вміють бачити і чути. Брат піде супроти брата, матері будуть кидати своїх дітей”. На ділі ми бачимо розкол України на дві частини, між якими ведеться агресивна війна, люди кидають свої будинки, залишаючи своїх родичів і друзів, щоб врятувати власні життя. В цей же час в США і Європі ведеться активна пропаганда, перевертає події в країні з ніг на голову.

Пророкування Ванги на 2016 рік для США і Європи

Знаменита провісниця вважали, що 2016 рік стане переломним моментів в історії всієї нашої планети. Провидиця стверджувала, що в цьому році Європа спорожніє. Це станеться через війни між США і однієї з мусульманських країн, яка використовує хімічна і бактеріологічна зброя масового ураження. В результаті жителі європейських країн будуть вражені страшними хворобами, ослепнут або задихнуться.

Говорила Ванга і про те, що біля берегів Європи в 2016 році впаде якесь небесне тіло. Воно впаде у воду, в результаті чого частина материка виявиться затопленим водою. Це призведе і до глобальної зміни клімату.

Згадувала Ванга в своїх прогнозах і США. Вона говорила, що “чорний президент стане останнім президентом країни”. Після його правління в США вибухне громадянська війна, за якою буде економічна криза, після чого країна розпадеться на декілька окремих держав.

Рекомендуємо подивитись це відео, в якому розглянуто одне з пророцтв Ванги на 2016 рік:

Пророкування Ванги на 2016 рік для Росії та України

Судячи за прогнозами Ванги на 2016 рік для України, ситуація в країні буде продовжувати залишатися нестабільною. До влади все також будуть приходити люди, спраглі легкої наживи, і не думають про громадян країни. Триватиме насильство, розгул злочинності. В країні ще більш підвищиться рівень безробіття, а доходи громадян знизяться до історичного мінімуму.

Значний тиск з-за подій в сусідній країні буде відчувати і Росія. Але яких-небудь значущих лих на країну обрушиться. Країна пройдуть крізь низку важких випробувань, але вистоїть і зміцніє.

Пророкування Ванги на 2016 рік для Росії пророкують країні стабільний економічний і соціальний розвиток. В країні будуть відкриватися нові підприємства, розвиватися до цього перебували в стагнації галузі економіки.

Ванга говорила, що в цей період “у влади буде стояти Володимир”. Очевидно, що мова йшла про чинного главу держави Володимира Путіна. Болгарська провидиця казала, що цей національний лідер буде проводити політику централізації держави, що в певному сенсі буде обмежувати деякі права і свободи окремо взятих громадян, але в цілому приведе Росію до процвітання. При цьому політика цього керівника буде викликати схвалення з боку більшої частини росіян.

Провидиця казала і про об’єднання слов’янських народів в одну сильну націю. За її прогнозами, остаточне об’єднання має відбутися в період 2025-2030 рр ..

Що стосується економічної кризи, з якими зараз зіткнулася Росія, то Ванга не говорила про це ні слова. Це дозволяє припустити, що ослаблення національної економіки носить тимчасовий характер, і дуже скоро ситуація вирівняється.

Такі передбачення Ванги на 2016 рік для Росії і України. Чи здійсняться вони – покаже час. А нашим читачам залишається побажати щастя, здоров’я, благополуччя!

На завершення рекомендуємо вивчити Місячний календар на 2016 рік. Плануючи будь-які починання у відповідності з фазами Місяця, ви зробите своє життя більш успішної та гармонійної.