Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік для Росії та України

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік для Росії та УкраїниСьогодні багато людей називають себе екстрасенсами, провісниками, астрологами, чаклунами. І всі вони роблять якісь прогнози майбутнього, віщуючи той чи інший розвиток подій. На повірку часто всі ці передбачення виявляються вигадкою. Між тим, історія знала кількох людей, які дійсно мали видатними здібностями до передрікання майбутнього. Серед них болгарка Ванга, німець Вольф Мессінг і звичайно француз Нострадамус.

Раніше ми публікували передбачення екстрасенсів на 2016 рік. А в нашій сьогоднішній публікації ми пропонуємо увазі своїх читачів передбачення Нострадамуса на 2016 рік для Росії і України.

Повне ім’я відомого провісника Нострадамуса – Мішель де Нострадам. Він народився в 1503 році в заможній родині. Молодий чоловік отримав хорошу освіту: він закінчив університет Монпельє і отримав докторський ступінь. Після цього він став писати своє прізвище латинською мовою – Nostradamus. Він прожив непросте, насичену суперечливими подіями життя. Вже з юнацьких років Мішель захопився вивченням лікарських трав, астрологією, що провокувало конфлікти з владою.

У зв’язку з тим, що цей віщун жив за багато століть до нашого часу, навколо його імені утворилася маса міфів і домислів. І сьогодні розібратися, де правда, а де вигадка, дуже складно.

Як і в минулі століття, сьогодні існує безліч людей, які вірять у правдивість пророцтв Нострадамуса. При цьому навіть вони розуміють, що точно зрозуміти зміст послань цього віщуна дуже складно. Справа в тому, що записи, зроблені цим провісником, дуже туманні. Вони не містять ні конкретних фактів, ні навіть дат. Все це призвело до виникнення безлічі тлумачень його записів, частина з яких далека від істини.

Збулися пророцтва Нострадамуса

До теперішнього часу відомо чимало здійснених записів французького ясновидця. Найбільш відомі з них наступні:

  • Вірш про те, що лев здолає суперника, выколов йому око. У 1559, через три роки після смерті Нострадамуса, загинув Генріх II. Монарх помер від рани, отриманої на дуелі в очну ямку.
  • Одного разу Нострадамус схилився перед простим, нічим не примітним ченцем. Пройшли роки, і цей чернець став Римським Папою Сикстом V.
  • Передбачив Нострадамус та початок правління династії Романових у Росії.
  • Знав провидець і дату власної смерті.

А один з віршів Мішеля Нострадамуса в точності описує трагічні події наших днів. Він писав: “на 11-й день 9-го місяця дві залізні птахи зіткнуться з двома високими статуями”. Не важко здогадатися, що віщун говорив про терористичну атаку 11 вересня, призвела до обвалення веж-близнюків в США.

Пророцтва Нострадамуса на найближчі роки

Існує маса розбіжностей у тлумаченні записів віщуна, що стосуються найближчого майбутнього нашої країни і всього світу. Одні тлумачі стверджують, що француз і зовсім не писав про нашого часу. Інші наполегливо запевняють, що існують записи, що стосуються саме наших днів.

За словами деяких тлумачів Нострадамуса, найближчим часом світові повинен з’явитися месія, який об’єднати людей єдиною метою. В результаті його діяльності люди позбудуться від пороків і гріхів.

Говорив Нострадамус і про поліпшення економіки, зростання добробуту людей на всій планеті. Однією з причин цього стане зниження вартості електроенергії завдяки науковим відкриттям. Ймовірно, мова йде про довгоочікуване запуску водневої електростанції, в результаті чого вартість електроенергії знизиться до сущих копійок. Пророкував загадковий француз і загальну скасування податків.

Також, якщо вірити кільком тлумачам Нострадамуса, найближчим часом буде зроблено кілька революційних відкриттів в галузі медицини. Вони дозволять значно продовжити людське життя.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

На думку ряду тлумачів Нострадамуса, в житті Росії, України і всього світу в 2016 році мало що зміниться. Крім цього відбудеться безліч катаклізмів. На Сході з новою силою вибухне війна. Нострадамус говорив, що “люди в чалмах почнуть кровопролитну, жорстоку війну, в яку поступово втягнеться більше десятка держав.

У 2016 рік Мавпи Нострадамус передбачив масові переселення людей на Північ. Головна причина масового переселення – “вогненні промені”. Тлумачі пояснюють це по-різному. Одні говорять про катаклізми в результаті глобального потепління, інші стверджують, що найближчим часом буде застосовано зброю масового ураження.А в кінці 2016 року станеться подія, яка спровокує війну між мусульманськими і християнськими культурами. Ця кровопролитна війна триватиме 30 років, і в результаті на Землі залишиться лише одна релігія.

Є підстави вважати, що в 2016 році відбудеться маса катаклізмів. Так, у США пронесеться потужний торнадо, в результаті чого з лиця землі буде стертий ціле місто. У Росії в результаті розбушувалися пожеж, згорить кілька тисяч гектар лісу, тисячі людей залишаться без даху над головою. В Європі відбудеться небачене до цього повінь, в результаті частина територій кількох європейських держав піде під воду.

Чи збудуться пророцтва Нострадамуса на 2016 рік, покаже час. Нам залишається лише чекати і сподіватися, що незабаром світ вступить у нову еру рівності і свободи.

А ви вже готуєтесь до Нового року? Тоді рекомендуємо почитати, як вибрати ялинку на Новий 2016 рік. У статті ви знайдете слушні поради.