Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

Якщо вже комусь вірити із провісників, так це Нострадамусом. Цей француз, який жив на планеті Земля більше 500 років тому, зумів передбачити багато подій світового масштабу. Передбачення Нострадамуса викладені в чотиривірші під назвою катрени, які і до сьогоднішнього часу не розгадані. У цих віршах він не вказував точні дати, міста, країни або форми правління – все це було виражено алегорично. Тому трактувань його катренів існує багато.

Трохи історії

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

Цей чоловік займався математикою, медициною, добре досяг успіху в народному цілительстві і вивченні іноземних мов. Інквізиції він був цікавий за його заняття кабалістикою і алхімією. Але все ж свою популярність він придбав саме в «небесної науці» (астрології). Хоча Нострадамус і отримав диплом лікаря, але зрозумів, що його знання дуже великі в порівнянні з тогочасними успіхами науки. Займаючись лікувальною практикою, він зумів врятувати багатьох людей від хвороб, які тоді вважалися смертельними і невиліковними.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рікПереслідуваний інквізиторами за свої нетрадиційні погляди, він впадає в бігу. Саме в цей час до нього приходить його незвичайний дар провидіння. Але з усіх його пророкувань до нас дійшла лише частина Центурій. Вона складається з послань до його сина Сезару і до французькому королю Генріху, а також більше однієї тисячі строф.

Прогнози на майбутнє містяться саме в цих катренах. Але розгадати їх надзвичайно важко. У них немає ні хронологічній послідовності, ні конкретних дат. А описи всіх подій створені в художньому иносказательном вигляді.

Дослідники побачили, що катрени написані з грубими граматичними та орфографічними помилками, але ж Нострадамус був людиною розумною і освіченою. Розгадавши причину цих помилок, вони знайшли в них розшифровку багатьох дат майбутніх подій.

Також було помічено, що передбачення подій на ближчий час були точніше і зрозуміліше, а ось його передбачення, на більш пізній час, стали вже трохи розмитими і не так точні. Пояснюється це тим, що астролог не міг тоді знати багато речей і правильне їх назва. А економічні та політичні події нашої сучасності в той час для нього були незрозумілі.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рікІ, тим не менш, багато передбачення Нострадамуса (його прогнози) вже збулися, а багато продовжують збуватися і далі. Досі дивує його передбачення з приводу приходу трьох антихристів, причому третього він так і назвав – Гітлер. Дивує і те, що він передбачав виникнення Санкт-Петербурга, називаючи це місто північною Венецією. Хоча в той час ніхто цього зрозуміти так і не зміг, адже Венеція вже є.

Що сказав Нострадамус про 2016 р.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік вже розгадані і не віщують нічого доброго. Так, на початку року Червоної Мавпи повинен народитися виродок. Він стане першим вісником великих катастроф у долі людей. Не тільки людство стане нищити себе, але і сама природа встане проти нього.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

Нострадамус передбачив, що в 2016 році на Європу обрушаться страшні зливи, тривалістю два місяці. Частина Італії, Угорщини, Чехії та вся велика Британія піде під воду. А ось Росії з початком літа будуть загрожувати сильні пожежі. Вони повністю випалять весь центр Росії, перш ніж їх загасять. Виникнуть вони з-за страшної спеки, яка буде не тільки на території Росії, але і у всьому світі.

Намагаючись сховатися від «спопеляючих» променів сонця, Росію і все снігові країни стануть заселяти люди з інших країн. Багато дослідники трактують це сказання трошки по-іншому. Вони запевняють, що «нищівний промені» — це хімічна зброя. Його застосує сусіднє мусульманська держава Близького Сходу.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

Таке ж пророцтво висловила і знаменита болгарська віщунка Ванга. Вона також пророкувала про якомусь конфлікті, що виник в Азії і про катастрофу, яка відбудеться з цієї причини.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рікПередбачення Нострадамуса говорять про кровопролитної війні, розв’язаній однієї з мусульманських держав. Війна спочатку відбудеться між мусульманами, але інші православні держави у неї вплутаються. Причиною катастрофи стане дивовижна подія, що сталася на початку цього року, після якого всі араби об’єднаються і підуть на православних усім світом. Саме з цього моменту може наступити війна — Третя світова.

Але є і хороші події, які можуть відбутися в наступному році. Людство стане будувати підводні міста на дні океанів саме в рік Червоної Мавпи. З цього часу почнеться освоєння світового океану.

Нострадамус про Росії в 2016 р.

Передбачення Нострадамуса про Росії в 2016 році також є. В ті часи наша країна була Тартарией. Почалася Третя світова, звичайно ж, не пройде від Росії стороною. Але до кінця 2016 року вона вже закінчиться.

Всі її зло від того, що нову хімічну зброю, що стане застосовувати одна з арабських країн, стане причиною більшості невиліковних хвороб шкіри (він називав їх «побледневшими гнійниками»).

Особливу небезпеку вона принесе в Європу, так як крім війни на неї впадуть природні катаклізми – цунамі, безперервні дощі, т. д. Він пророкував зникнення з лиця землі цивілізацій і спустошення деяких континентів. На планеті залишиться тільки мала частина людства, яка і стане продовжувачем всього його роду. Європи, як такої, не буде, її зітре з лиця землі природа і людський фактор. Нові люди зможуть там оселитися тільки через десять років.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

Такі катаклізми на руку тільки Росії. Внаслідок геополітичних змін на планеті, Росія (Тартария), її північна частина, повстане для багатьох народностей як «землі обітованої». Саме тут відродиться нова цивілізація. Союзником її стане нова провідна держава Китай (2018).

Про Росію, її долю в цей час, Нострадамус говорив мало. Його катрени розшифрували так: в 2016 році Росія стане рівною, в економічному сенсі, США, тому протистояння між цими великими державами посиляться і перейдуть на вищий рівень.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

Катаклізми нашу країну в цьому році також не обійдуть стороною. У той час як у її центральній частині будуть бушувати страшні пожежі (з літа і до пізньої осені), на сході Росії відбудеться затоплення багатьох територій. Це стане причиною переселення людей в більш південні частини країни.

Потрібно сказати, що розшифрувати передбачення Нострадамуса дуже важко, тому їх трактування можуть суттєво відрізнятися між собою. Тим більше, багато хто з катренів придбали ясність тільки після звершення події, описаної в них. Так сталося і з описом всім відомого теракту в Америці, коли загинули дві вежі близнюки». Тільки після того, як стався цей терористичний акт, багато згадали, що його опис є в Центурії Нострадамуса.

Але беззастережно довіряти таким прогнозам не потрібно, хоча задуматися все-таки необхідно: може бути ще не пізно щось змінити в нашому особистому і суспільному житті?


Резюме:
2016 рік — Початок третьої світової війни за Нострадамусом.
2016 рік — Зміцнення Росії.
Затоплення Європи з Нострадамусом.

  • Пророцтва Нострадамуса на 2016 рікПривітання з різдвом христовим в 2016 році
  • Розкажіть про нас друзям: