Пророцтва і передбачення на 2016 рік про Росії і світі

Які події принесе Росії і світу 2016 рік? Чи чекати нам змін на краще або готуватися до нових криз і епідемій? Багато шукають відповіді на ці питання в прогнозах ясновидців. Передбачення відомих віщунів, таких як Нострадамус або Ванга неодноразово збувалися. Подивимося, що за їхніми прогнозами має відбутися в новому році. Пропонуємо вашій увазі пророцтва і передбачення на 2016 рік про Росії.

Пророцтва Нострадамуса на 2016 рік

До пророкування Мішеля Нострадамуса в світі ставляться з особливою увагою. Пророк, який жив п’ять століть тому, передбачав війни, природні катаклізми та епідемії. Він також говорив про падіння веж-близнюків в США. Судячи з його передбаченням, 2016 рік не обіцяє світу нічого хорошого. У записах Нострадамуса містяться натяки на те, що в світі, в тому числі в Росії, пошириться епідемія свинячого грипу, яка забере життя багатьох людей.

Крім того, пророцтва і передбачення на 2016 рік про світ від Нострадамуса віщували, що в майбутній період населення землі може зіткнутися з великою посухою. В першу чергу, від цього постраждають країни Далекого Сходу, де буде гостро стояти проблема нестачі їжі та питної води. Біда торкнеться Філіппіни, Пакистан, Бангладеш. Пророк говорив і про те, що людство чекає епідемія, з-за якої загине багато людей. Пов’язана вона з мором риби в Тихому океані.

Що говорила Ванга про Росії і світі

Болгарська ясновидиця Ванга вміла заглядати у різні часові відрізки. Говорячи про нинішньому періоді, вона, як і Нострадамус, попереджала про епідемію, згідно з якою людям не можна буде їсти м’ясо кіз та овець. Ванга бачила кровопролитну війну, яка торкнеться Ізраїль та Іран. Сліпа провидиця також готувала людство до посухи, з-за якої більша частина народів, що живуть на Південному півкулі, переселиться на Північне.

Говорячи про Росію, Ванга вказувала, що в 2016 році в країні може народитися людина, якій судилося стати рятівником світу. Він буде проповідувати нова релігійна течія, яка допоможе встановити мир у всьому світі. Таким чином, її передбачення і прогнози на 2016 рік про Росії досить оптимістичні.

Передбачення Павла Глоби на 2016 рік

Відомий астролог Павло Глоба впевнений, що в майбутньому році в світі почнуть відбуватися серйозні політичні зміни. Зокрема, він прогнозує приєднання до Росії трьох колишніх радянських республік. Такий союз буде мати великий вплив у світі і зможе протистояти військового блоку НАТО. З російським астрологом згоден і американський політолог Фрідман, який вважає, що з 2016 року почнеться відродження СРСР.

Павло Глоба давав прогнози і щодо України. Астролог впевнений, що розкол країни продовжиться, західна і східна частини остаточно відокремляться один від одного. На його думку, східна територія України відійде до РФ.

Астролог пророкує, що в 2016 році з низкою економічних проблем зіткнеться Республіка Білорусь. Допомога у їх вирішенні прийде з Китаю. Коливання очікуються і в російській економіці, але серйозних змін це за собою не потягне. В цілому його передбачення та пророцтва на 2016 рік про світі досить оптимістичні. Якихось глобальних катаклізмів і конфліктів у цей період відбутися не повинні.

Деякі екстрасенси впевнені, що світова криза призведе до ослаблення американського долара. При цьому становище Росії в цій ситуації зміцниться. Езотерик Олексій Пахабов зазначає, що в 2016 році варто очікувати серйозного зростання цін на природні ресурси. Це поставить ряд країн в залежне становище від РФ. За рахунок подорожчання природних копалин російська економіка зміцніє.

Говорячи про Євросоюзі, провидці відзначають, що країни будуть залишати його. Згідно прогнозам екстрасенсів на 2016 рік, в майбутньому році з Європейського Союзу підуть чотири держави Балканського півострова.

Деякі екстрасенси прогнозують початок війни. Наприклад, Олексій Пахабов не виключає, що в кінці 2016 року може вибухнути Третя світова війна, але додає, що біду можна запобігти.

Похмурі прогнози на майбутній рік дала єгипетська ясновидиця Джой Айяд. Вона передбачала зіткнення Землі з астероїдом. У результаті катастрофи на планету може опуститися морок. Однак багато її колеги вважають, що віщунка помилилася і нашій планеті нічого не загрожує.

Такі основні пророцтва і передбачення на 2016 рік про Росії і в світі. Багато з них не обнадіюють, але пророки люблять згущувати фарби, так що можна сподіватися, що майбутній період пройде без страшних епідемій і катастроф.

На завершення рекомендуємо читачам вивчити православний церковний календар на 2016 рік. Віра в Бога допоможе впоратися з будь-якими можливими проблемами і неприємностями.