Програма молода сім’я на 2016 рік

Програма молода сімя на 2016 рік

Державна програма під назвою “Молода сім’я” придбала законний статус ще на початку лютого 2011 року. Через 8 років її активної дії більш ніж 130 000 сімей змогли стати власниками квартир і, отже, зуміли значно поліпшити свої умови життя. Нова програма молода сім’я на 2016 рік, безумовно, складається вже з абсолютно нових завдань і планів. Тепер з 2014 до 2020 року в планах держави стоїть наступна мета: забезпечення житлом вже понад 170 тисяч сімейних пар.

Суть програми молода сім’я на 2016 рік і громадський резонанс

Програма спричинила за собою досить потужне обговорення та активність з боку суспільства. З одного боку, потенційні учасники зовсім не в захваті від того, що кількість учасників було збільшено, отже, прямо пропорційно була збільшена ще загальна черга. Більш того, не менш загрозливими є деякі зміни в реєстрі. Як правило, програма молода сім’я на 2016 рік є мотивуючим фактором до придбання особистого житла або навіть його будівництва. Однак, потрібно пам’ятати, що позитивні сторони також є. І їх чимало. Далі необхідно зупинитися на них докладніше.

Умови участі в програмі молода сім’я 2016 року

Умови на весь період програми молода сім’я 2016, тобто від 2014 до 2020, залишаються колишніми. Це означає, що на держпідтримку можуть розраховувати тільки ті сім’ї, де на кожного з членів сім’ї доводиться до п’ятнадцяти квадратних метрів. Також батьки не повинні бути старше 35 років. Реалізація субсидій може бути здійснена лише за рахунок придбання первинного житла або за безпосередньої участі у пайовому будівництві.

Що щодо материнського капіталу в цьому році?

Багато сімей почали переживати з приводу недостовірного факту про скасування виплат материнського капіталу в цьому році, боячись, що не зуміють народити дитину до скасування держпідтримки.

Так, не секрет, що програма існує до кінця 2016 року. Що викликало численні прохання про продовження цієї програми аж до 2025, обґрунтовуючи це тим, що демографічна ситуація в РФ далека від стабільної. З цієї причини держава виступила з наступними заявами, які повинні знизити рівень суспільного неспокою:

-дострокове припинення дії програми не може бути можливим, так як це суперечить офіційному статусу законодавчо акта;
-після закінчення строку на материнський капітал слід розраховувати всім тим, чия дитина народився виключно до 31 грудня цього року, більше того, сім’я не отримає відмову, навіть якщо звернутися за допомогою пізніше цього строку;

Однак, важливо ще раз звернути пильну увагу на той факт, що продовження програми на більш тривалий термін точно очікується в силу безлічі вагомих причин.