Прогнози та передбачення Павла Глоби на 2016 рік про Росії

Прогнози та передбачення Павла Глоби на 2016 рік про РосіїПавло Глоба – один з найбільш відомих футурологів сучасності. Вже не один десяток років він пророкує великі світові події, і в 85 % випадків його пророцтва збуваються. Астролог вже і поділився прогнозами на 2016 рік, який, судячи з усього, принесе чимало змін. Пропонуємо вашій увазі астрологічні передбачення і прогнози Павла Глоби на 2016 рік про Росії.

Які прогнози Павла Глоби вже збулися?

Павло Глоба передбачив найбільші події, що вплинули на весь світ. Ще в 80-е роки він говорив про те, що СРСР припинить своє існування. Він передбачив аварію в Чорнобилі, передбачав відхід Єльцина і передбачав епоху правління Путіна.

У прогнозах астролога говорилося і про вибух веж-близнюків в США. Футурологу також заздалегідь було відомо про економічну кризу і війнах в різних точках земної кулі. Ще в 2008 році Павло Глоба повідомив про те, що Україна розколеться на три частини, дві з яких увійдуть до складу Росії.

Передбачення Павла Глоби на 2016 рік про Росії

Павло Глоба зазначає, що ми живемо в епоху кардинальних змін. Все приходить в рух і змінюється так швидко, що люди не встигають пристосовуватися до нових реалій. Астролог прогнозує, що в 2016 році масштабна економічна криза продовжить розростатися і тільки після 2016 року ситуація почне стабілізуватися. У майбутній період астролог віщує серйозні зміни на світовій арені.

Передбачення астролога для західних країн

На думку Павла Глоби, найгірше в період кризи доведеться європейських країн і США. Важка фінансова і політична ситуація призведе до послаблення ЄС. Футуролог вважає, що 2016 рік стане роком розпаду союзу. Першими з нього вийдуть Великобританія і Іспанія, а за ними потягнуться й інші союзні держави.

У майбутньому році очікуються зіткнення в США. Американці будуть виходити на мітинги і влаштовувати демонстрації, протестуючи проти політики США. Астролог впевнений, що в 2016-м курс долара почне стрімко падати, а от цінність китайського юаня, навпаки, зросте.

Що чекає Росію в 2016 році?

Досить цікаві астрологічні прогнози і передбачення Павла Глоби на 2016 рік про Росії Астролог не віщує для Росії якихось страшних подій. Незважаючи на світову кризу, країна може не тільки зберегти, але й зміцнити своє становище.

За прогнозами Глоби, в 2016 році утворюється нове могутнє об’єднання – Євразійський союз. До нього увійдуть мінімум чотири країни. Союз стане опорою для Росії і допоможе зміцнити її позиції. Глоба вважає, що РФ зіграє важливу роль в усуненні світової кризи і вирішенні багатьох важливих політичних проблем.

Судячи з нинішньої ситуації у світі, передбачення і прогнози Павла Глоби на 2016 рік про Росії цілком можуть збутися. Підтвердить астролог в черговий раз свої здібності чи ні, дізнаємося вже скоро.

На завершення рекомендуємо почитати, як правильно зустрічати Новий 2016 рік Мавпи. Ця інформація допоможе вам організувати яскраве свято і догодити покровителю Нового року.