Прогнози для України на 2016 рік від учасників битви екстрасенсів

Все ми можемо бачити, що Україна і Росія переживають не найкращі часи. З якої саме причини все це почалося – життя замовчує. Але завжди є можливість заглянути в майбутнє і подивитися, що станеться з Україною найближчим часом. Учасники програми битва екстрасенсів обіцяють Україні різне майбутнє. Кому конкретно вірити – вирішувати саме вам.

Наймістичніший проект Битва екстрасенсів 14, звідки вийшла переможниця Джулії Мак-Кензі, говорив про те, що Україна в майбутньому буде рухатися вперед. Учасниця говорить, що минулий рік був осквернений війною, і це було боляче для українців. Але рік зцілення прийде в 2015. у цей період жителі України встануть на ноги і почнуть працювати для досягнення своєї мети. Треба навчитися на помилках минулого, для того щоб будувати майбутнє.

Інша ясновидиця циганка Рубіна Цибульська, каже, що в 2015 році рік для України буде важким, але знаменним. У першій половині року українці буде очікувати, що в країні ось-ось настануть поліпшення. У липні Україна почне переходити якийсь невидимий бар’єр, і тоді в країні все піде на лад. Не можна стверджувати, що з цього моменту все налагодитися, але яскраві моменти обов’язково будуть. Багато хто зацікавлені в ситуації на сході України – не буде війни і не дійде це до Києва. Циганка каже, що такого не буде. В наступному році військові дії повинні припинитися, а всі міста України залишаться в її складі.

Галина Потоцька – ясновидиця, стверджує, що у 2015 році Україна перенесе нові виклики у всіх сферах життя: політичній, соціальній та економічній. Рік вівці повинен принести несподівані зміни, будуть народжуватися нові лідери. Рік принесе реформи, але їх реалізація буде зроблена не повністю, а лише на 30 відсотків. Галина каже, що рік стабільний не буде, але в 2016 році з’являться нові можливості і вони можуть бути пов’язані з великими ризиками.

Екстрасенс Хаял Алікперов звичайно ж всім серцем вболіває за Україну. Його прогнози більш втішні. Він каже, що головні кроки вже зроблені, тому прийшов час налагоджувати і планети в цьому можуть допомогти. У квітні може статися щось важливе, найімовірніше, що військові дії припиняться. Але Хаял повністю не впевнений. У природі екстрасенс зауважив, що можуть ускладнитися екологічні та кліматичні проблеми. Однак Україні вдасться зберегти свою територіальну цілісність, хоч на це може піти багато часу. Хаял зазначив, що бачить що в наступному році народитися дуже багато хлопчиків.