Прогнози астрологів на 2016 рік

Кожна людина може сам вирішувати – вірити йому в астрологічні прогнози чи ні. Але вже давно доведено, що астрологія-це наука зі своїми дослідженнями та методами, які дають незаперечні результати, викликають сумніви і суперечки.

Дороговказну нитку дають нам передбачення по зіркам, тема роздумів і рекомендації шикуються ланцюжком, яка наповнена особистими побажаннями людини і можуть бути виконаними. Люди можуть будувати долю так. Як їм хочеться, і писати сценарії свого життя. Але якщо є шанс дізнатися майбутнє, то чому б ним не скористатися.

Відомі астрологи Світлана Буянова, Олена Осипенко та Юрій буянов дають свої прогнози на 2016 рік. Так що давайте подивимося, що вони там побачили.

Астрологи кажуть, що Україні залишилося терпіти Путіна ще чотири місяці. Вони кажуть, що президент Росії поступово сходить з вершини. На вершині він був тоді, коли перший раз став президентом. Другий раз йому теж вдалося цього добитися. Хоч це були й хитрі дії, але не одному іншому правителеві такого не домогтися.

У 2016 році астрологи кажуть, що у президента настане вікової криза і досить серйозний. У нього всередині є дуже велика незадоволеність, яка хоче більшого. Але це неможливо. Олена Осипенко каже, що ще чотири місяці ця людина буде хотіти влади.

Але потім щось станеться, клацне у нього всередині, і він буде хотіти вже зовсім іншого. У Путіна буде складний процес в травні цього року. Не можна сказати, що Росія погана держава. Звичайно ж, вона розвивається. І все що зараз тут відбувається, можна назвати одночасно і кризою і досить потужним кроком до нового розвитку і зростання.

Астрологи кажуть, що можливо відбудеться і зміна уряду, але точно не можуть сказати, коли. Павло Глоба говорив, що Росію чекає щось нове, але в теж час і зі своїми мінусами. Так, наприклад, природа буде не кращої думки про країну, тому гойднутися катаклізми. Ванга пророкувала взагалі третю світову. Але будемо сподіватися, що вона помилялася. Хоча вона зауважила, що саме в Росії всі будуть шукати собі притулку.

Думки українських і російських астрологів різняться. Але вони сходяться в одній думці, що все це незабаром припинитися. Війна на східній Україні вщухне, і Україна залишиться зі своїми територіями. З приводу Криму всі чомусь мовчать. Хоч це і самий головне питання на порядку денному.

Пророцтва Нострадамуса на 2016

Колись давно в своїх хронологиях Мішель Нострадамус передбачив розвиток Третьої світової війни. Такі тексти Нострадамуса можна побачити в Центуріях, які знаходяться в формі чотиривіршів. Оскільки дати передбачень подій зашифровані, то дослідникам доставило велику трудність спробувати розшифрувати писання. Також Нострадамус розповідає про хімічні атаки, виразки і гнійники на тілі людей. А от Європі війна буде загрожувати більше, ніж іншим державам.

По суті, Нострадамус просто логічно міркував. Кожна людина може сказати, що буде не лише Третя світова війна, але ще й Четверта або П’ята. Нострадамус точно не сказав дати і місця. Це змушує замислитися. Навіть якщо цей чоловік і був ясновидцем, то чому в його силах не було побачити конкретну дату війни?

Передбачення Матрони

Ясновидців з кожним роком все більше. Вони, напевно, змагаються за звання – провісник самих страшних новин. Загалом, в цьому списку є і матінка Матрона, яка відома всім своїми зціленнями хвороб і недуг. Її прогнози найбільше схожі на звістки Ванги або Нострадамуса.

Провидиця бачила, що в майбутньому у людства будуть серйозні проблеми і випробування. Це будуть війни, голод, розруха і вогонь. Проводимо паралель – війна одно стрілянина, тобто ВОГОНЬ. Якщо вогонь знищить, то буде голод. У логіці Матрони не відмовиш.

Їдемо далі. Провидиця також передбачив, що все людство може загинути. В принципі тут вона вгадала. Рано чи пізно планета просто не витримає всього тиску. Або ж її просто засмокче в Чорну діру. Нам передбачали три рази про кінець світу. Тільки от чомусь цього не сталося. А ті ясновидці, які це сказали, вирішили відразу відійти в тінь.

Що говорить Павло Глоба?

Павло Глоба є астрологом. Він не говорить про жахливі речі для світу. Це один з небагатьох людей, якого просто треба послухати. Передбачення Павла Глоби він говорив про трьох хвилях Кризи Росії, що власне ми і бачили. Третю хвилю країна повинна пережити до 2020 року. У політичному житті Росії будуть не тільки несподівані ситуації, але ще й потрясіння. Безпека країни буде під питанням, адже з’явитися багато ворожих суперників.

А ось Третю світову Павло обіцяє в 2016 році. Тут ініціаторами будуть виступати мусульманські країни. А ось економічна криза, яка почалася недавно, в Росії навіть в 2016 році. За прогнозами астролога, цей рік повинен бути останнім і завершальним у кризових відносинах.