Прогноз погоди на зиму 2016-2017 року в Україні. Якою буде зима. Погода на новорічні свята в Україні

Прогноз погоди на зиму 2016 2017 року в Україні. Якою буде зима. Погода на новорічні свята в Україні

Якою буде зима в Україні в 2016-2017 році

Якою буде зима 2016-2017 року в Україні – актуальне питання, яке цікавить кожного жителя країни. До останнього часу зимовий період в Україні вважався часом холодів і морозів. Все навколо було вкутане снігом, а з-за хмар зрідка пробивалося холодне сонце. Така погода геть засіла у нас в підсвідомості як пора для здійснення новорічних бажань.

Але останнім часом спостерігається інша тенденція: холод змінився рясними дощами, а за вікном стало не по-зимовому тепло. Рідкісне зміна погоди приносить ожеледь і відчуття смутку, що черговий снігопад змішався в єдину масу з вже набридлої брудом. І лише іноді зима вступає у свої повноцінні права, даруючи українцям зимовий настрій і відчуття свята.

Якою буде зима 2016-2017 року в Україні? Загальні відомості

Прогноз погоди на зиму 2016-2017года в Україні не втішний: тепло, яке спостерігається в останні роки, буде переважати і наступаючої взимку. Правда, перший снігопад синоптики прогнозують вже в листопаді. Зимовий настрій буде зберігатися протягом всього грудня, хоч і помрачиться трохи теплий антициклоном у середині місяця.

Погода на новорічні свята в Україні 2016-2017 року, на подив, буде святковою: на Новий рік очікується снігопад, а перед Різдвом вдарить водохресний мороз. Але після такого сильного холоду настане потепління, яке буде панувати весь залишок зими.

Більш детальний прогноз погоди на зиму 2016-2017года в Україні читайте нижче.

Погода в Грудні 2016 року в Україні

Зима в Україні розпочнеться з рясних опадів у вигляді снігу, що подарує жителям нашої країни незабутній зимовий настрій. Але така погода триватиме недовго: прийде потепління, і вся зимова краса перетворитися в калюжі і бруд. Зате порадує погода на новорічні свята в Україні 2016-2017 року: перед Новим роком випаде сніг, і ми зможемо насолодитися зимовою казкою в новорічну ніч.

Протягом місяця температура буде змінюватись: у найбільш теплі дні стовпчик термометра підніметься до +5 градусів за Цельсієм, але з настанням холодів температура досягне -15.

Погода в Січні 2017 року в Україні

Початок наступного року порадує нас морозною погодою, яка, правда, протримається недовго. Вже після Різдва по всій території України настане потепління, і сніг почне танути. Погода не буде змінюватися аж до кінця місяця. Лише в останні дні місяця вдарить мороз, і температура впаде максимум до -25 на Заході країни. Південним регіонам пощастить трохи більше, і температура буде триматися на рівні -15.

Погода в Лютому 2017 року в Україні

Останній зимовий місяць принесе свої сюрпризи. У перші дні лютого очікується різке потепління, що зміниться несподіваним снігопадом. Але такі погодні умови подовжаться недовго: після декількох снігових днів задують сильні вітри, які будуть «радувати» українців до середини місяця. Наступна половина лютого буде дощовою, і лише під кінець місяця випаде останній зимовий сніг. Напевно, на прощання.