Прогноз погоди на зиму 2016-2017 року в Москві. Якою буде зима. Погода на новорічні свята в Москві

Прогноз погоди на зиму 2016 2017 року в Москві. Якою буде зима. Погода на новорічні свята в Москві

Якою буде зима 2016-2017 року у Москві

Час дуже швидкоплинний, особливо помітно це прояв у змінах погодних умов. Ось тільки нещодавно пригріло сонечко, на зміну суворої зими прийшла лагідна весна. Яскравими фарбами засяяло спекотне літо, і у вікно постукала старенька осінь. Не за горами зима з пухнастим снігом, тріскучими морозами і довгими томительными вечорами. Якою буде зима 2016-2017 року в Москві, можна дізнатися за прогнозами синоптиків.

Крім тривалих холодів зима обіцяє веселий і активний відпочинок. Можна всією сім’єю покататися на лижах та санях, покататися на ковзанах. До того ж саме взимку так багато світлих свят і тривалих вихідних. Багато планують свою відпустку на зимовий час і тому потрібно знати прогноз погоди на зиму 2016-2017 року в Москві.

Прогноз погоди на зиму 2016-2017 р. в Москві

На початку грудня 2016 року метеорологи прогнозують теплу і вельми суху погоду. Ближче до кінця місяця додадуться невеликі снігопади. Погода на новорічні свята в Москві 2016-2017 року очікується малосніжною, а температура буде на рівні -8 ..-12 °С.

У другій половині січня 2017 року до Москви прийдуть холоди. Прогнозують зниження температури до -25…-30 °С.

Початок лютого буде досить теплим в межах 7 градусів морозу, однак, з великою кількістю опадів. Це потрібно врахувати автовласникам, т. к. на дорогах можливі затори. Після 20-го лютого очікується зниження температури до 25 градусів, без опадів.

Прогноз погоди на зиму 2016-2017 року в Москві в цілому відповідає прогнозу по всій Росії. Однак будуть невеликі похибки в районі 2-3 градусів зважаючи на те, що у великому місті завжди температура трохи вище.

Прогноз погоди в СПБ на зиму 2016-2017 р.

Погода в північній столиці буде дещо відрізнятися від загального прогнозу по Росії, цьому сприяє тепла течія Балтійського моря. У першій половині січня пройдуть невеликі опади у вигляді мокрого снігопадів. У лютому прогнозують випадання рясних опадів. Можна сказати, що зима буде дуже «м’якою» в СПБ. Спираючись на статистичні дані попередніх років, метеорологи обіцяють такі температурні показники:

Температура (°С)

Місяць
Початок
Середина
Кінець

Грудень
від +2 до -4
від -1 до -5
від -2 до -6

Січень
від -4 до -8
від -4 до -10
від -6 до -12

Лютий
від -4 до -8
від -2 до -10
від -1 до -8

Погода взимку 2016-2017 року в Росії

Прогноз погоди складається на підставі зібраних статистичних даних, облік яких ведеться на протязі багатьох років. Шляхом визначення середнього показника і складається прогноз.

Перший місяць зими буде достатньо холодною, в першій половині грудня обіцяють 15-18 градусів морозу. Випадання снігу не прогнозується. Друга половина місяця буде дуже холодною. Погода на новорічні свята в Москві 2016-2017 року планується з невеликим підвищенням температури і випаданням мокрого снігу.

У січні в Росію прийде справжня зима. Основні настануть морози у другій половині місяця, прогнозують від -10 до -19 градусів. Поступово стовпчик термометра знизиться до позначки -32. До кінця місяця температура трохи підніметься. Що стосується першої половини січня – температура буде близька до плюсової.

За прогнозом синоптиків в лютому буде переважати хороша погода. Ідеальні погодні умови будуть спостерігатися в першій половині місяця. В цей період температура буде в районі -5 градусів, невеликі снігопади будуть чергуватися з сонячною погодою. Що стосується другої половини місяця – очікується значне пониження температури, аж до -17.

Разом

Якою буде зима 2016-2017 року в Москві необхідно знати, щоб правильно спланувати свій відпочинок. Враховуючи складений синоптиками прогноз, прийдешня зима буде кілька суворою. Однак російській людині морози не страшні, тому ніщо не перешкодить весело відзначити Новий рік, Різдво та інші зимові свята.