Прогноз на 2016 рік від відомих екстрасенсів

Прогноз на 2016 рік від відомих екстрасенсів

Як відомо в цій країні відбуваються не дуже хороші події, тому багато людей шукають розраду в прогнозах і астрології. Кожен, хто звертається за порадою, хоче чути тільки позитивні слова. Сто відсотків дана ситуація в країні змушує переживати багатьох, тому багато людей чекають відповіді на питання — що буде в 2016 році з Росією?

Багато вірять прогнозам знаменитої Ванги. Вона дуже давно ще давала невтішні прогнози. Ванга говорила, що багато європейські держави загинуть саме в цей період. Ясновидиця не раз стверджувала, що прийде третя світова війна. Росія буде приймати в цій війні те місце, куди будуть приходити люди, які хочуть врятуватися від дозвільної мощі війни. Але болгарська провидиця толком нічого не сказала, що буде з державою в 2016 році. Можливо це добрий знак, і Ванга нічого поганого не змогла побачити в майбутньому.

Слова Павла Глоби теж є авторитетними і багато людей до нього прислухаються, адже він не раз був прав. Павло став дуже популярний і закріпив за собою провідне місце в світі передбачень і астрологічних прогнозів. Павло Глоба розповідав, що буде три хвилі кризи в Росії. Якщо вірити словам екстрасенса, то Росія повинна пережити останню хвилю економічної кризи до 2020 року. На даний момент держава знаходиться на порозі перебудови.

В майбутньому держава буде дуже сильним, а зміни торкнутися всіх верств життя. Також Глоба заявляючи, що з 2017 по 2020 роки в Росії буде важкий період, але не в економічному плані, а більше соціальному. Але Глоба продовжує вселяти впевненість громадянам Росії тим, що скоро все буде добре. Павло говорив, що можливо з’явитися новий лідер реформатор, який зможе відновити стабільність Росії у всіх сферах.

Великий Нострадамус теж мав багато передбачень про наш час. Він, як і Ванга передрікав третю світову війну, але вона повинна обійти Росію стороною. Велике майбутнє Нострадамус пророкував саме Росії. Саме з цієї держави почнеться розвиток Європи заново. Переможці гучного шоу Битва екстрасенсів, теж розповідають про те, що в 2016 році буде певна спонтанність. Олександр литвин передрікав хорошу життя саме тим людям, які діють рішуче й часом спонтанно. В цьому році логічно вбудовані події нікому не допоможуть в цьому році. Литвин сказав, що у 2016 році у влади будуть великі і невтішні зміни.