Прогноз клювання риби на 2016 рік

Прогноз клювання риби на 2016 рік

Всі, хто хоча б раз був на рибалці розуміють, що риба ловиться дуже складно. І якщо в дитинстві ви думали, що варто просто опустити гачок у воду і риба тут же попадеться, то насправді все навпаки. Іноді ви можете сидіти годинами і нічого не зловите. І щоб цього не сталося, треба знати деякі тонкощі і хитрощі.

Також варто звернутися до сезонного календарем. Його складали професіонали. В сезонному календарі можна побачити, коли одна риба ловиться, а коли інша. І якщо вірити такому календарем, то також стає відомо про певний клеве.

Календар може допомогти вам навіть підібрати різноманітні снасті для лову вашої улюбленої риби. Завдяки сезонному календарем ви можете впевнено пакувати свої валізи і вирушати на полювання. Тоді клювання буде просто чудовим. Але все одно доведеться трохи чекати.

Січень

У цьому місяці головня ловиться погано, так що забудьте про нього. У цей же список віднесена плотва, підлящик і подъязок. Середній клювання в січні очікується на щуку, в’язя і йоржа. В останніх числах місяця буде ловитися минь. І ви зможете принести додому відмінний улов.

Лютий

Зовсім погано буде клювати подъязок, головень, щука, судак і плотва. Що стосується йоржа і миня, то клювання очікується середнім. На зростаючого миня краще взагалі не йти. Лютий краще всього підходить для вугра, але на нього треба йти з середніх чисел і до кінця місяця. Густери і форелі в озерах і річках у цей період також дуже багато.

Березень

Середнім уловом буде довиться подъязок, головень і підлящик. Кращий кльов можна побачити в березні у йоржа, окуня і плотви. Протягом березня погано ловиться язь. Так що краще трохи почекати. Чудовий клювання в березні очікується у щуки, сиги, миня і краснопірки.

Квітень

В цьому місяці в перших числах рибалки можуть не зловити таких риб, як: густеру, головня, йоржа, єльця і піскаря. Справа в тому, що риба йде на нерест. Так що краще почекати кінець місяця, тоді клювання стане краще. Середній клювання очікується на плотву, язя, окуня, лина і миня. Якщо хочете зловити зростаючу щуку, то саме час.

Травень

Ловля в травні активізується. І все тому, що риба переживає жор. На червоноперку, жереха, миня, густеру і йоржів очікується середній клювання. У травні можна відмінно зловити такі види риб, як щука, язь, лин, окунь, ельц і голавль. Так що удачі в лові.

Літо

Чудово в літній період ловиться лящ, лин, короп, амур, уклейка, чехоня. Якщо ви мисливець за сомом, то найкращий час для його лову, це з червня до серпня.

Осінь

Клювання осінь не буває дуже гарним, він зазвичай середній. У середині осені можна зловити на гачок уклейку і язя. На початку осені і по жовтень ви зможете побачити судака і берша. Ось з листопада по грудень в річках та інших водах може бути хороший клювання на миня, язя, йоржа і сигу.

Зима

Весь перший місяць, починаючи з кінця осені рибалки можуть відправитися на полювання за голавлем, йоржем і бершом. Не варто чекати улову жереха, сома і вугра.