Продовження приватизації житла до 2016 року

Продовження приватизації житла до 2016 року

Днями Державна Дума РФ, поставила жирну крапку низці спорів про продовження строків безкоштовної приватизації житла. Тепер власники житлової нерухомості, які користуються житлом на правах соціального найму, можуть безкоштовно приватизувати своє житло до 1 березня 2016 року. Приватизація житла була продовжена депутатами всього на один рік, хоча раніше планувалося продовжити термін безкоштовної приватизації до 2018 року.

Безкоштовна приватизація – причини продовження термінів до 2016 року

Як відомо, безкоштовна передача у власність громадянам квартир і будинків, які належать їм на правах соціального найму, діє в Росії з 2004 року. І до цього часу терміни програми безкоштовної приватизації, продовжувалися вже чотири рази. Як передбачалося раніше 1 березня 2015 року стане днем закінчення даної програми, але проте на численні прохання громадян, парламентарі вирішили трохи переглянути цей закон і відсунути термін приватизації житла до 2016 року.

Продовження безкоштовної приватизації житла до 2016 року. Причини:
* Черговики які проживають у ветхому житлі. Деякі громадяни РФ в очікуванні переїзду, досі живуть у ветхому та аварійному житлі. Поки питання з розселенням ще не вирішені, вони не можуть взяти участь у даній програмі з незалежних від них причин.
* Громадяни Севастополя і Криму. Населення знову приєднаних до Росії територій має теж скористатися програмою приватизації житла.
*Попередження соціальної напруженості. В умовах нинішньої фінансової нестабільності було б нерозумно скасувати безкоштовну приватизацію, це може спричинити за собою народні хвилювання.

Про те, що Державна Дума Російської Федерації вирішила продовжити термін безкоштовної приватизації житла до 2016 року, повідомив глава нижньої палати Сергій Наришкін. Хоча і члени партії “Справедлива Росія” наполягали на збільшенні терміну безоплатної приватизації житла до 1 березня 2018 року, в результаті було вирішено що короткий термін програми, буде підштовхувати громадян РФ до більш рішучих дій і вони не будуть відкладати скористатися привілеями даної програми на потім.