Привітання зі Старим Новим роком 2016

Привітання зі Старим Новим роком 2016Через два тижні після зустрічі Нового року відбувається справжнє маленьке диво – настає другий Новий рік, тільки називається він уже «Старими»! Історичний унікальний феномен – Старий Новий рік, додатковий свято тільки для країн СНД, що вийшов з-за розбіжності в днях Юліанського і Григоріанського календарів. Завдяки цьому у нас є можливість відзначити дві новорічні свята – 1 та 14 січня.

Назва події безпосередньо показує його нерозривний зв’язок зі старим літочисленням, згідно з яким жив православний руський народ аж до 1918 року. У числі останніх країн Росія указом в. І. Леніна перейшла на новий стиль (Григоріанський календар).

Привітання зі Старим Новим роком 2016

Для багатьох, особливо віруючих людей Старий Новий рік 2016 має велике значення, адже дозволити собі відсвяткувати і повеселитися, як слід, вони можуть тільки після того, як закінчиться Різдвяний піст. У Російській православній церкві досі відзначаються свята за старим календарем, а дата загальноприйнятого Нового року припадає на строгий піст.

Старий Новий рік справляється 14 січня в більш спокійній обстановці, без суєти. Є можливість привітати рідних і близьких другий раз або відправити поздоровлення зі Старим Новим роком 2016 тим, хто з різних причин залишився без уваги в головне свято. Віяння нового часу диктує свої правила і в якійсь мірі вони полегшують, спрощують нам життя. Зараз не потрібно бігти на пошту, вставати в чергу, купувати листівки, відправляти, чекати і хвилюватися дійде до адресата послання вчасно. Хоча в цій суєті є щось своє чарівне і приємне.

Сьогодні, завдяки СМС привітань з Новим 2016 роком не варто переживати, що привітання зі Старим Новим роком 2016 не прийдуть в строк, а різноманітність віршів, приколів, красивих цитат, анекдотів дає можливість вибрати саме те привітання, яке повністю передасть емоції та святковий настрій. Неважливо, яка дата на календарі, головне, це ще один привід зібратися за сімейним столом, обмінятися побажаннями, подарунками, просто побачити дорогих людей.

Історична довідка

Старий Новий рік зберігає в собі багато традицій і звичаїв. З давньоруського календарем 14 січня називався Василів день. Селяни святкували його з особливим розмахом і задобрювали урожай майбутнього року. Особливий обряд, який дотримується в деяких родинах досі – ходіння по домівках з частуваннями. Раніше було прийнято роздавати:

  • пироги;
  • варені свинячі ноги;
  • солодощі;
  • будь-які м’ясні вироби, переважно зі свинини.

Василь Великий вважався покровителем свинячий їжі, за що нерідко його називали «свинятником».

Відзначають в Росії Старий Новий рік?

У Росії, незважаючи на неофіційність, свято відзначають і люблять з кожним роком все більше:

  • у 1998 році зустрічали – 50% росіян;
  • у 2000 – 57%;
  • у 2003 – 62%;
  • у 2004 – 63%;
  • у 2015 – вже 96% громадян відзначили свято 14 січня.

Старий Новий рік дивує багатьох приїжджих іноземців, адже ніхто не може толком пояснити, у чому відмінність двох свят. Всі говорять, що справа тільки в часі, але, тим не менш, кожне свято відзначається по-особливому зі своїми традиціями.

Напередодні 14 січня нерідко трапляються дивні речі, у багатьох людей відбувається щось подібне роздвоєння особистості. Вони відкривають у собі нові риси характеру, яких раніше не помічали (принаймні, їм так здається). Можливо, це пов’язано саме з роздвоєнням одного свята або покликом предків, які відзначали давним-давно в цей день Новий рік.

Привітання зі Старим Новим роком 2016

 

 

Старий новий рік –
Свято для друзів.
Хай у всьому щастить.
Не забудь друзів!

Я бажаю, нехай
Буде вам щастя.
І піде нехай смуток,
Всупереч років!

***

Прийшов до нас знову цей день,
Прекрасне свято світла.
Бажаємо жити вам без проблем.
Нехай знову чекають перемоги.

Бажаємо у Старий новий рік
Веселощів і успіху.
Нехай удача знову суне!
І буде потісі годину!

***

Добрий свято, Старий новий рік,
Як завжди, чекаємо ми неодмінно.
Хай успіхів всім нам він принесе.
Нехай збуваються мрії миттєво.

Вітаю і бажаю я,
Щоб тобі щастило частіше в житті.
Нехай здійсняться мрії!
І успіх йде, адже він не зайвий.

***

Старий новий рік поспішає.
З прекрасним святом!
Нехай він зітре вантаж образ.
Нехай несе він щастя!

Ми здоров’я покличемо
У гості – і надовго.
Старий новий рік ми чекаємо!
Щоб стати новим міг він!

***

Старий новий рік зустрічаємо.
Радість на душі панує.
Щастя є, ми це знаємо.
Це – будні без образ.

Прийміть вітання.
Нехай посмішки в будинок прийдуть.
Всіх своїх ворогів вибачте.
Нехай панує веселощі тут!

Також рекомендуємо вашій увазі короткі привітання з Новим 2016 роком. Бажаємо вам щасливого свята, веселощів і радості!