Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами

Наступаючий 2016 — рік Вогняної Мавпи. Мавпа за східним календарем характеризується як розумна, цікава, ексцентрична особа, завжди любить бути в центрі уваги і грати на публіку. Але між тим вона ж мудра, бережлива, розважлива і дуже прониклива. Тому і головний символ року, ялинка, повинен відповідати характеру мавпи. Від того яка ялинка буде стояти біля вашого святкового столу залежить не тільки настрій в будинку у святковий вечір, але й благополучне життя у Новому 2016 році. Тому що «як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш».

Актуальні кольори

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами

Для початку визначтеся, в якому стилі ви хочете бачити свою ялинку…
Улюблені кольори мавпи: червоний, жовтий, білий, золотий, коричневий. Можна поєднати всі кольори разом, але червоному бажано віддати переваги. Мавпа вогнева. Щоб ялинка на Новий 2016 рік виглядала особливо вишукано зупиніться на поєднанні двох. Наприклад: червоний і золотий, білий і золотий, жовтий і коричневий, жовтий та золотий, білий і коричневий.

Прикраси

Мавпа любить все незвичайне, яскраве, що привертає увагу. В цьому році ялинка прикрашена іграшками handmade буде як ніколи доречна. Це можуть бути і мавпочки пов’язані вами з ниток, вишукані балерини і сніжинки, вирізані разом з вашими дітками довгими листопадовими вечорами, і іграшки виліплені з тіста, бантики, зав’язані з яскравих стрічок, розфарбовані шишки, горішки, та все що завгодно, на що здатна ваша фантазія.

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами

Підготуватися заздалегідь. Ідеї для ялинкових іграшок можна пошукати в інтернеті. Доповніть наряд ялинки кулями та іграшками з минулого нового року, розташуйте гірлянду по спіралі навколо ялинки, а дощик вертикально. І буде у вас вишукана ялинка в традиційному стилі!

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами
Якщо не хочеться морочитися виготовленням іграшок можна оформити ялинку в класичному стилі. Головне направляти прикраси по спіралі. Спіраль символ великої творчої сили, рівноваги протилежностей, циклічного і поступального руху. Саме така вона Вогняна Червона Мавпа. Символ Нового 2016 року. Підберіть один або два кольори прикрас і розташуйте іграшки по спіралі навколо ялинки. Такий напрямок іграшок забезпечить успіх та благополуччя протягом усього року Мавпи. Наприклад: виберіть іграшки, краще щоб це були кулі двох кольорів (червоний і золотий) і розташуйте їх по спіралі, паралельно один одному. Одна спіраль червоних іграшок, інша, трохи нижче, золотих. Бажано в цьому році використовувати іграшки великих розмірів. Або можна розташувати по спіралі і дощик і гірлянду, а іграшки повісити «куди душа забажає»! Знову ж таки, як ваша фантазія дозволить. Головне з хорошим настроєм!

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами
Ялинка 2016 в слов’янському стилі приверне увагу не тільки ваших близьких, але й гостей, які неодмінно завітають до вас в гості в Новорічну ніч. Нарядите ялинку так, як робили наші бабусі і дідусі. Заготовте заздалегідь яскраву стрічку або стрічку. Купіть бублики, бублики, печиво, яблука, шоколадки. Просуньте тасьму або стрічку через бублики, прив’яжіть до ленточкам шоколадки, яблука, горіхи, печиво. Ось вами яскрава незвичайна іграшка. Ялинка, оформлена в такому стилі неодмінно приверне удачу і щастя в дім, так як вона виглядає оригінально і незвично. А Мавпа любить все незвичайне!

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами
Можна в якості іграшок використовувати грошові купюри. Обв’яжіть купюри стрічками і повісьте на ялинку. Мавпа дуже любить гроші і багатство, і не зможе пройти повз такого символу. Якщо на кожну купюру прикріпити етикетку з ім’ям члена сім’ї або гостя, то й проблема подарунка буде вирішена.

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами
На підставі ялинки поставте ще один символ Нового року Іграшки Діда Мороза і Снігуроньки, а між ними посадіть іграшку Мавпочки. Або повісьте Веселу життєрадісну іграшку Мавпочки на ялинку. Мавпа любить бути в центрі уваги, так надайте їй цю можливість! Вона обов’язково віддячить вам у Новому році!

Що би ще прикрасити?

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами
Ялинка стоїть в кутку самотньо виглядає сумно. Додайте настрій в декор квартири або будинку. Розвісьте яскраві гірлянди, від ялинки в кут кімнати і ваша красуня Ялинка відразу стане центром уваги. Можна задобрити Мавпу і розставити додаткові маленькі ялиночки у кімнаті на вікнах, полицях і камінах. Такими ялинками можуть бути букети з гілок ялини або смереки, або ваші кімнатні рослини оформіть їх іграшками і дощиком, доповніть такі ялиночки червоними свічками символом стихії вогню.

Новорічне дерево своїми руками

Ламаєте голову як нарядити ялинку на 2016 рік? Можна зробити ялинку самому. Змайструєте каркас зі старої твердої дроту. Враховуйте, що дріт повинна бути тверда (наприклад, сталева), вона не прогнеться під вагою» іграшок. Повісьте на каркас іграшки групами за кольором. Або оберніть каркас яскравою зеленою мішурою по спіралі. На верхівку повісьте Сніжинку або веселу фігурку Мавпочки. Ось вам і незвичайна ялинка!

Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способами
Створіть атмосферу затишку і тепла в новорічну ніч доповніть такі ялиночки червоними свічками
Одна важлива умова — брати участь в оформленні будинку і наряджати ялинку необхідно всією родиною. Правила та порядок оформлення не має значення. Це визначитися у вашому спільному сімейному творчості. Важливо, щоб ви робили це весело з радістю і любов’ю! І тоді Вогняна Мавпа обов’язково зверне свою увагу на вашу сім’ю і весь 2016 рік буде до вас прихильна.


Резюме:
Нарядите ялинку в червоних, жовтих, білих, золотих, коричневих тонах.
Виготовте іграшки та гірлянди своїми руками.
Прикрасьте ялинку їстівними іграшками: цукерками, печивом, шоколадними фігурками, бубликами, яблуками.

  • Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способамиСимвол 2016 року своїми руками
  • Прикрасити ялинку на новий рік 2016 можна різними способамиСимвол 2016 року
  • Розкажіть про нас друзям: