Повня в липні 2016 року відбудеться в ніч на 20 число

Повня – таке явище, як на небі можна побачити повне обрис Місяця, воно досить велике за розміром і має свій вплив на людину. Іноді це жодним чином не впливає на самопочуття, а буває просто неможливо піднятися з ліжка і що-небудь зробити.
Цікаво дізнатися, коли повний місяць в липні 2016 року? А відповідь на це питання приготували астрологи, у яких наперед розрахований місячний календар на весь наступний рік. Роблять це для того, щоб можна було визначити хороші і погані дні для людей, а також для зачаття дитини, для посіву різних культур і це далеко не повний список. Такий календар можна швидко знайти в інтернеті і подивитися повний місяць у липні 2016, коли – 20 липня, а по часу – 01:55:35.

Вплив на людину

Кожна людина відчуває повний місяць абсолютно по-різному, тому передбачити поведінку просто неможливо. Ті люди, у яких були хронічні захворювання, у цей момент вони загострюються і починають хворіти з новою силою. У гіпертоніків підвищується активність, а у гіпотоніків все з точністю навпаки – вони стають сонними, повільними і абсолютно апатичними до всього. У такі періоди збільшується кількість зґвалтувань і транспортних пригод. Також досить частим фактом ставати сварки у великих колективах і сім’ях. Дуже обережно потрібно приймати алкоголь, ліки, тому що все це діє з подвійною силою – краще просто не вживати. А також слід взагалі відмовитися від шкідливих звичок – можливі дуже серйозні наслідки.

Повня в липні 2016 року відбудеться в ніч на 20 число
Місяць якось впливає на психіку людини, тому в такі дні нерідкі випадки самогубств. Чому так відбувається і як ніхто досі не може пояснити.
Діти більш чутливі до впливу Місяця, ніж дорослі. Вони особливо гостро відчувають повний місяць і в цей час постійно вередують, зовсім не хочуть їсти, постійно потребують уваги, а в інші дні можна було відвернути на деякий час іграшками. Також може бути досить сильна істерика, яка тривалий час не припиняється. Все це наслідок повного місяця і, напевно, кожна друга дитина піддається такому впливу.

Повня в липні 2016 року відбудеться в ніч на 20 число
Найважливіший момент-той, що немає ніякої можливості припинити це згубний вплив. Існує думка, що не варто лягати самому на те місце, куди світить Місяць, також вберегти дитину від прямого попадання місячного світла. Також є можливість провести ніч в самоті не зімкнувши жодного разу очей, тому що саме в ніч з повним Місяцем у людини безсоння. Від цього не допоможе навіть заспокійлива трава, але можна спробувати трохи снодійного, дотримуючись дозування.

Повня в липні 2016 року відбудеться в ніч на 20 число
Ще є така категорія людей, які ходять уві сні, іноді вони абсолютно нешкідливі, а в деякі моменти можуть заподіяти шкоду, але цілком несвідомо. Адже після пробудження спогадів про своїх недавніх діях у них немає, хоча вони і були з відкритими очима. Такої людини ні в якому разі не можна різко будити або лякати, його потрібно акуратно заспокоїти і укласти спати назад, тому що внаслідок переляку сплячий може стати заїкою або навіть померти.

Що можна робити під час повного Місяця?

В такий день абсолютно заборонено робити будь-які операції – це може погано обернутися. У той же час деякі лікарі стверджують, що якщо в місяць зробити складну операцію на серці, то такий хворий набагато швидше стане на ноги. А ще вони констатують той факт, що в такі дні у людей з хворим серцем набагато менше нападів.
В таку ніч особливо добре починати нові проекти, т. к. вони повинні принести велику славу і популярність, підписувати вигідні контракти і здійснювати інші починання які мають важливе значення для людини. Якщо ви любите попрацювати в саду, то саме час садити свої дорогоцінні рослини, але ні в якому разі не можна їх пересаджувати.

Повня в липні 2016 року відбудеться в ніч на 20 число
Ця ніч ідеально підходить для насичених любовних утіх, партнери почувають себе розкуто, можливість отримати неймовірний оргазм зростає в 100 разів.
В такі ночі заведено гадати, при цьому сила вашого заклинання буде досить великий, тому що саме місячне світло наділений певною магією.
Деякі просто не можуть стримати себе і починають поглинати їжу в неосяжних розмірах, що згубно позначається на здоров’ї, тому рекомендують такі дні робити розвантажувальними.
Краще відмовитися від відвідувань різних салонів і перукарень, щоб не побачити в дзеркалі щось неприємне.
Якщо ви помітили за собою якісь ознаки згубного впливу Місяця, то в такому випадку краще всього заздалегідь приготуватися і планувати свої дії наперед. Тоді є невелика ймовірність, що все пройде гладко і без запинки.


Резюме:
Повня в липні 2016 року припадає в ніч на 20 число..
Повний Місяць негативно впливає на емоційний стан багатьох людей.
Відмовтеся в ці дні від будь-яких шкідливих звичок.

Розкажіть про нас друзям: