Повний місяць у лютому 2016

Повний місяць у лютому 2016

Молодик у лютому буде 8 числа. Повний місяць прибуде на небосхил 22 лютого. Якщо ви цікавитеся місячним календарем, то тоді завдяки йому ви зможете вибрати для себе сприятливі, нейтральні і несприятливі дні. Тоді ви будете слідувати зіркам і у ваших життях завжди буде удача. Деякі люди стверджують, що досягли успіху саме тому, що дотримувалися застереження місячного календаря. Адже не всі дні сприятливі для того, щоб будувати плани і робити кар’єру.

Сприятливі дні у лютому будуть в таких числах: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 15, 18, 23, 24, 25, 28 і 29 лютого.

Що дивно, так що в лютому 2016 року несприятливих днів немає. Навіть у повний день виявляється нейтральним. У цей період Місяць знаходиться в знаку Діва. Освітленість місяця 100%. Якщо місяць знаходиться в цьому знаку, то день сприятливий для всіх дій і починань. Починаючи від культурно-масових заходів і закінчуючи спортивними. Адже тоді ви побачите наскільки згуртований колектив для плідної співпраці.

Багато людей люблять також розважатися. В цей день стабільний дохід отримають всі розважальні заклади. Особливо це стосується тоталізаторів, казино і залів з ігровими автоматами. Адже Місяць у цей період приносить схильність до авантюр і підвищує необдуману ризикованість.

Так що якщо ви ризикова людина, то краще фінансові справи відкласти в цей день. За винятком невеликих фінансових витрат. Не варто оформлювати угоди з нерухомістю, щоб уникнути втрат. Також не варто мати справи з акціями і підписувати серйозні контракти. У цей день у більшості людей виявляється схильність до завищеного зарозумілості і звичайно ж загострюється схильність до лестощів.

Також 22 лютого відмінно підходить для різного виду важливих починань. Можете сміливо представляти свої ідеї і пропозицію, і повірте, вони не залишаться без уваги. Тільки перед тим варто продумати все і зважити. Адже розпочату справу, не тільки може призвести до перемоги, але й закінчитися повним крахом. В цей день ще добре зміцнювати сімейні відносини.

Днем тижня представлений понеділок. Таким днем управляє нічне Сонце. Цей день називають важким не тому що він йде відразу за вільними вихідними. Вся справа в емоціях. Адже вони починають реагувати на нас саме в такі дні. Тому удачі чергуються з невдачами, а успіх з поразками. Астрологи радять у понеділок покладатися тільки на свою інтуїцію. Тому що доводи розуму не дійсні в цей період.