Повний місяць у червні 2016 року. Сприятливі і несприятливі дні.

Здавна люди вірили в фази Місяця, замислюючись про те, що процеси на планеті Земля йдуть у відповідності зі зміною місячних явищ і космічних процесів. І, хоча в цьому є частка містики, не можна не розуміти, що Земля є частиною єдиного механізму роботи Космосу, великого взаємодії планет і зірок. Так, з фазами Місяця часто пов’язували не тільки зростання земних рослин, але і деякі хвороби людини (вважалося, наприклад, що лунатизм найчастіше проявляється в повний місяць).

Повний місяць у червні 2016 року. Сприятливі і несприятливі дні.

Саме з цих чинників людей завжди цікавило, коли ж буде повний місяць, складалися таблиці і схеми, а астрологи засновували на цих матеріалах свої передбачення. Сучасні вчені часом вважають, що з давніх часів так звані сузір’я зрушили відносно один одного, але простих людей не можна в цьому переконати, адже віра в гороскоп робить життя трохи осмисленіше і навіть цікавіше.

Отже, повня-у червні 2016 року настане 20 числа о 14 годині 01 хвилину, це буде 16-й місячний день, а Місяць буде знаходитися у знаку Стрільця. У 2015 році люди зустрілися з унікальним у своєму роді явищем: у липні 2015 року було відразу 2 повні, тобто в році їх сталося аж 13. У 2016 році цього явища вже спостерігати нам не вдасться, тому, як і зазвичай, очікуємо 12 повних місяців.

Важливо для садівників

Садівникам-початківцям важливо врахувати такий факт, що посадка рослин залежить від фаз Місяця (як прийнято вважати): «росте» Місяці садять ті плоди, у яких можна з’їсти верхню частину («вершки»), а на «спадної» Місяці потрібно встигнути посадити коренеплоди («корінці», наприклад, картопля і морква).

Повний місяць у червні 2016 року. Сприятливі і несприятливі дні.

Стрілець вважається неврожайним знаком: рослини витягнуться, зросте бадилля, але врожай буде бажати кращого, якщо ви вирішите піти на посадку під час знаходження Місяця в знаку Стрільця. Але, якщо вас цікавить лише виведення нового виду або збір насіння рідкісних рослин, то можете сіяти і на Стрільця: це буде сприяти надмірного росту насіння.

Сприятливий Стрілець для догляду за рослинами: рихлити, полоти, поливати, — ласкаво просимо!

Добре зацвітають посаджені на Стрільця квіти та інші рослини декоративного спрямування.

Також добре підходить Місяць у Стрільці для заготівлі врожаю на зиму, так що саме час зайнятися сушінням зелені, варити варення і засолкою огірків.

Психо-емоційний фон

Багато людей вважають повня дуже складним часом в психо-емоційному плані, так як наші світила, Луна і Сонце, взаємодіють у цей період досить активно. Але, якщо відкласти найбільш важливі й складні справи, то у вас не буде стресу, і повний місяць у червні 2016 року вдасться пережити без ексцесів.

Стрілець, в сузір’ї якого буде знаходитися в цю добу Місяць, наблизить ваше сприйняття дійсності до абстрактного (від конкретного), але, незважаючи на це, Стрілець допоможе провести всі юридичні справи і вирішити всі ділові питання, також вдало пройдуть відрядження і ділові поїздки у бізнесменів. А от з будівництвом або придбанням ділянки землі варто почекати: це час несприятливо для угод з нерухомістю.

Повний місяць у червні 2016 року. Сприятливі і несприятливі дні.

15-16 місячний день – майже середина місячного циклу, і стосунки з оточуючими можуть ускладнитися. Однак, якщо знати про це, то можна пом’якшити своє ставлення до мінливостей долі і уникнути неприємностей. Це не так просто, тому що в цей період підвищується емоційна лабільність (нестійкість) людини до різних несприятливих факторів, іншими словами, людину може емоційно поранити будь-яка дрібниця.

Здоров’я

Медиками не доведено, але вважається, що в повню найчастіше загострюються захворювання, які перейшли у хронічну форму, а також посилюється ризик кровотеч, геморагічних інсультів і таких захворювань, які пов’язані з кровоносною системою.

Повний місяць у червні 2016 року. Сприятливі і несприятливі дні.

Також збільшується ризик різного роду травм, варто їх остерігатися і вести себе обережніше на дорозі та на небезпечних виробництвах.

Травниці, що працюють з різними трав’яними лікувальними зборами, відзначають, що рослини, зібрані в повний місяць, мають куди більшу цілющою силою, ніж ті, які були зірвані в інше місячне час.

День тижня

Всі люди, які цікавляться питанням, про те коли буде повний місяць у червні 2016 р., не можуть і не поцікавитися, який це буде день тижня. Відповімо на запитання: це понеділок. Всім відома приказка «понеділок – день важкий», але важкий буде цей день не тільки з-за свого початкового положення в тижні, але і з-за фази Місяця (повний Місяць, тобто максимально освітлена Сонцем).

Місяць розгорне цей день так, що ви і не дізнаєтеся його. Вороги допоможуть, а друзі підведуть, — ось як коротко можна характеризувати ці добу. Астрологи радять не звертати великої уваги на доводи розуму в цей день, а більше довіритися емоціям, вибирати і думати серцем.

Ув’язнені в понеділок ділові союзи, як і виникли серцеві прихильності, можуть у вівторок вже обернутися повітрям, тому не варто залишати на перший день тижня важливі справи, щоб весь тиждень не займатися їх переробкою.

Отже, повня в червні обіцяє як радості, так і невдачі, і тільки від самої людини залежить, як він переживе цей день і з яким багажем увійде в наступну місячну фазу, фазу Місяця, що убуває.


Резюме:
Повний місяць у червні 2016 року буде 20-го числа.
Не рекомендуються операції з нерухомістю.
Можливе загострення захворювань.

Розкажіть про нас друзям: