Porsche Panamera 2016 року

Porsche Panamera 2016 року

Ось і прийшов час для того, щоб Porsche початок випуск уже другого покоління Panamera. Вже відомо, що офіційно вона вийде на світову арену на початку другої половини наступного 2016 року. Ця інформація стала відома завдяки виданню IndianAutosBlog.

До речі, відомо й те, що збиратися цей спортивний автомобіль буде на німецькому заводі в Лейпцігу. Що нам відомо про цю майбутньої моделі?

Звичайно, поки що не всі секрети розкриті, але тим не менш є чим поділитися. Отже, які зміни в дизайні? Їх не багато, зазнали змін задня частина Panamera, трохи видозмінився перед, додалися вентильовані крила, і модернізована вихлопна труба. Так і побудована вона буде вже на платформі MSB.

А ось всередині є на що подивитися. Бо саме там і є деякі гідні уваги зміни. Наприклад, багато кнопки панелі управління важеля перемикання передач були повністю прибрані. Не те, щоб вони взагалі не потрібні, просто система управління дещо змінилася. Ще цікавий момент в тому, що конструктори повністю видозмінили рульове колесо, тепер воно триспицеве укомплектоване алюмінієвими вставками.

Розміри автомобіля поки залишаються тими ж, не чого не змінюється. І це говорить про те, що салон, в принципі залишається тим же. А якщо говорити про панелі управління, то дещо змінилася система навігації, і сенсорне керування автомобілем.

До речі кажучи, в даному автомобілі використовується так зване «подвійне керування», тобто, якщо сенсорне управління з різних причин відмовляється працювати, тоді використовується звичайна, звична механіка, хоча конструктори переконують у тому, що нове управління якісне, і вічне. Що ж, побачимо.

Силові агрегати встановлені нові, а саме бензинові двигуни класу V6 і V8. Але на даний момент відомо, що наразі ведеться робота над тим, як значною мірою знизити загальну вагу автомобіля. Для цього намагаються використовувати шість різних металів, алюміній, сталь, високоміцна, магній і так далі, і прагнення до того, щоб досягти максимум 1900 кг.