Попередні результати виборів до Держдуми 18 вересня 2016 року. Дані екзит-пул 16.09.2016. Підсумки

Попередні результати виборів до Держдуми 18 вересня 2016 року. Дані екзит пул 16.09.2016. Підсумки18 вересня 2016 року призначений єдиним днем голосування, в який відбудуться вибори в Держдуму РФ. На цій сторінці по мірі надходження інформації з офіційних джерел, будуть публікуватися попередні результати виборів 18 вересня 2016 року в Росії. Інформація буде регулярно оновлюватися. Тут же відвідувачі знайдуть дані екзит-пул 18.09.2016.

Спочатку вибори депутатів Держдуми були призначені на 4.12.2016. Але в цьому році з ряду причин влади прийняли рішення провести вибори на кілька місяців раніше.

Попередні результати виборів 2016 року в Держдуму Росії будуть опубліковані на цій сторінці. А зараз пропонуємо відвідувачам дізнатися про нововведення в сфері виборів в Росії. Також пропонуємо вашій увазі прогнози провідних політичних аналітиків.

Громадяни, які цікавляться політичного життя країни, пам’ятають, що вибори в Держдуму РФ минулих років проходили за пропорційною системою. Майбутні вибори пройдуть за змішаною (мажоритарно-пропорційною) системою. Тобто тепер половина депутатів Держдуми буде обрана за партійними списками, інша половина – це переможці на виборах по одномандатних округах.

Згідно з даними організацій, що займаються опитуваннями громадської думки, перемогу на виборах знову має високі шанси здобути партія “Єдина Росія”. Незважаючи на економічну кризу, погіршення відносин з західними країнами, більшість виборців РФ (близько 59%) планують віддати свої голоси за партію, яка має більшість місць у парламенті і зараз – за “Єдину Росію”.

Зміни у партії влади

Попередні результати виборів 18 вересня 2016 в Росії можуть виявитися досить непередбачуваними і змінюватися протягом усього дня виборів. Незважаючи на дані фондів опитування громадської думки, не всі політологи впевнені, що “Єдина Росія” переможе на майбутніх виборах. Так, в минулому році ряд політологів заявляв, що від нинішнього складу депутатського корпусу правлячої партії потрапити в Держдуму по одномандатних округах зможуть не більше 50-ти осіб.

Політологи пояснили це змінами в системі виборів, на тлі яких нинішні депутати від “Єдиної Росії” практично не мають досвіду роботи з виборцями на місцях.

Цей песимістичний прогноз змусив керівництво партії почати дуже серйозну підготовку до виборів. Так, представники партії в регіонах отримали розпорядження активізувати пошук достойних кандидатів в депутати Держдуми нового скликання.

З метою підготовки до майбутніх виборів був створений аналітичний відділ партії. Одна з його головних функцій – спостереження за претендентами у кандидати в депутати. З цих претендентів згодом були обрані найбільш гідні кандидати. Після визначення конкретних кандидатів, було розпочато їх активне просування “в маси”. Кандидатів запрошували на всілякі значимі заходи в регіонах. Між тим, кандидат не є недоторканною фігурою. У разі допущення ним грубих помилок, низького рейтингу серед електорату, кандидат може бути замінений дублером.

За словами члена вищої ради партії влади, політолога Д. Орлова, близько 70% кандидатів від “Єдиної Росії” по мажоритарних округах будуть абсолютно новими людьми в російській політиці. Що ж, тим цікавіше буде спостерігати за ходом виборів і тим більш не передбачуваними будуть дані екзит-пул 18 вересня 2016 року.

У зв’язку з зміною системи виборів політичні партії приділяють велику увагу особистісним якостям кандидатів у депутати. Портрет претендента на депутатське крісло виглядає наступним чином: успішна людина, що володіє харизмою, ораторським талантом, умінням грамотно відповідати на запитання виборців.

Цікаві факти про вибори в Росії

Поки готуються попередні результати виборів до Держдуми 2016 року, пропонуємо читачеві дізнатися цікаві факти з історії виборів парламент Росії:

  • За всю історію виборів депутатів Держдуми Росії, лідерами ставали три партії. А саме: в 1993 році більшість голосів набрала ЛДПР. У 1995 і 1999 роках стала лідером КПРФ. У 2007 та 2011 роках – “Єдина Росія”.
  • У всіх шести скликань Держдуми РФ депутатські мандати отримували тільки дві партії: ЛДПР і КПРФ.
  • У всіх шести передвиборних кампаніях брали участь лише три партії: “Яблуко”, ЛДПР і КПРФ.

Попередні результати виборів 18 вересня 2016 в Росії

Тут будуть розміщуватися попередні результати виборів до Держдуми 2016 року. Ми будемо регулярно оновлювати цю сторінку, по мірі надходження офіційної інформації. Тут же ви знайдете дані екзит-пул 18 вересня 2016 року.

Оновлення 18.09.2016 8:30 за МСК

Згідно з чинним законодавством, Центрвиборчком зобов’язаний оприлюднити остаточні результати виборів до Держдуми РФ протягом трьох тижнів з дня голосування. На ділі є всі підстави вважати, що результати будуть опубліковані набагато раніше, ніж через три тижні.

Попередні підсумки виборів до Держдуми 2016 ЦВК почне повідомляти 18 вересня з 21:00 по МСК, коли закриються виборчі дільниці в самому західному виборчому окрузі — Калінінградській області.

18.09.2016 21:00 З’явилися перші дані екзит-полів

Чотири парламентські партії проходять до Держдуми сьомого скликання: «Єдина Росія», ЛДПР, КПРФ, «Справедлива Росія», свідчать результати екзит-полу ВЦИОМ.

«Єдина Росія» набирає 44,5% голосів, ЛДПР — 15,3%, КПРФ — 14,9 %, есери — 8,1 %.

«Комуністи Росії» — 2,6% голосів, «Батьківщина» — 2,3 % голосів, Російська партія пенсіонерів «За справедливість» — 2%, «Партія зростання» — 1,8%, «Парнас» — 1,2%, «Зелені» — 0,8%, «Громадянська платформа» — 0,3%, «Громадянська сила» — 0,2%.