Погода в серпні 2016 року в Росії (Москва і область). Прогноз погоди

            Не один рік в точності не повторює інший, але в середньому кожна його пора і кожен місяць передбачувані, що і дозволяє синоптикам з більшою і меншою вірогідністю робити висновки, яка буде погода в серпні 2016 року в Росії і в окремих регіонах країни.

Йде тепло

            Останній місяць літа рідко буває найспекотнішим – це більш характерно для липня. І все ж років десять тому саме в серпні стовпчик термометра піднявся до рекордно високої позначки +37 °С. Це все ще пора відпусток, час захоплюючих поїздок і подорожей. Власне кажучи, тільки кінець серпня покаже близькість осені – з’являться тумани вранці, набагато холодніше стануть ночі, а вдень сонце буде активно прогрівати і землю, і воду.

            Південь радує великою кількістю фруктів, продовжують дозрівати під впливом благотворного тепла. Вода, незважаючи на дощі, досить сильні і затяжні, характерні для другої половини дня, здатна задовольнити будь-які примхи – її температура практично не буває нижче +22 °С, а здатна піднятися до +26 °С. Вітри ще не такі рвучкі, але в них уже відчувається холодний подих півночі.

Погода в серпні 2016 року в Росії (Москва і область). Прогноз погоди В центральному регіоні країни перелом до холоду і вогкості відбудеться, згідно з народними прикметами, після 8 числа, коли Ганна на зиму вкаже. Дні ще теплі і приємні, температура тримається від +21 °С до +23 °С, а от вночі вона вже може опуститися до +15 °с. Якщо для південців це холод, то сіверяни радіють такій температурі вдень як бажаного подарунку, адже для них літо збігає, ніж для інших росіян.

Прощання з літом

            Столиця в серпні поступово відновлює свій діловий ритм. Ті, кому хотілося поїхати відпочити, здебільшого намагалися це зробити і повертаються до роботи, турбот – засмаглі, зміцнілі, набралися сил та здоров’я, пропитавшиеся солоним морським повітрям, ароматами півдня і далеких екзотичних країн. Гостей багато як в Москві, так і в Підмосков’ї – завжди є приїжджі, бажаючі відвідати різноманітні виставки та музеї, побувати в знаменитих театрах, оглянути численні пам’ятки. Парки приваблюють тінистими алеями, розкішними квітниками, розвагами на будь-який смак.

Якщо б враження не псували дощі, то серпень міг би вважатися одним з найбільш помірних і сприятливих для відпочинку місяців. Як зазначає можливий прогноз погоди в Москві і Московській області в серпні, середня температура протримається в перші два тижні місяця в межах до +21 °С, а у другій половині знизиться до +14 °С. Безумовно, москвичам хотілося б більш тривалого тепла, і воно ще повернеться ненадовго на початку осені. А поки світловий день зменшується до 16 годин, протягом дня сонце затримається всього лише на 10 з половиною годин.

Погода в серпні 2016 року в Росії (Москва і область). Прогноз погоди Про серпні говорять як про дощовому місяці, але це не зовсім справедливо – випадання опадів тривалий, але відбувається протягом 10 днів, а не 12, як у липні. Вітер вдень ще викликає приємне відчуття прохолоди, дує рівно, спокійно, а до вечора примушує одягатися тепліше. Вранці теж холодно і сиро, особливо якщо небо затягнуте хмарами. Але поки що більше приємних моментів, і останні літні вечори дарують особливу умиротворення.