Погода в Москві на квітень 2016 року від гідрометцентру, прогноз

Погода в Москві на квітень 2016 року від гідрометцентру, прогноз

У Москву справжня весна приходить тоді, коли настає квітень. Плюсові температури триматися вдень, хоча іноді може випасти сніг. Але він настільки незначний, що зникає відразу ж, недолетая до землі. У столиці вже створюються комфортні умови для відпочинку. На середину квітня випадають свята, ми починаємо святкувати Пасху. Так що як тільки вона піде, то відразу ж з’являється тепле сонце і хмари розсіюються по небосхилу. Люди знімають обридлі пальто і шапки, і переодягаються в більш легкий одяг. Ще трохи і скоро прийде літо.

У Москві середнє значення температури повітря +10, а вночі +1. Ночами, на початку квітня можна ще спостерігати заморозки. А ось на кінець місяця температура може досягати +20. Вночі і вдень температура дорівнює близько +10 градусів. І це радує. Вже не треба бігти в найближчі кафе, щоб погрітися. Можна спокійно гуляти вулицями і насолоджуватися співом перших птахів.

Однак і в квітні погода в столиці може бути похмурою, хоча число ясних і хмарних днів зростає. Збільшується і довгота світлового дня. І в квітні в середньому вона дорівнює 14 годин. Середньодобове кількість сонячних годин у квітні дорівнює 6. Незначне збільшення кількості опадів, характерно для квітня в 2016 році. А якщо порівнювати їх з березневими, то тут настає ціла спека.

На квітень припадає близько 7 днів з опадами, зазвичай йде дощ. Але і снігопади теж не виняток. Місячна норма дорівнює 44 мм. В квітні, сила вітру трохи менше, ніж у березні. Середня швидкість поривів дорівнює близько 3.6 мс. Також можна спостерігати мінливість напрямів і незначне переважання південних вітрів.

На початку місяця квітня температура вдень у 2016 році буде дорівнює від 2 до 8 градусів. Вночі можуть бути заморозки, і температура падає до -2. В середині місяця температура трохи збільшується днем і вже сягає 11 градусів. Вночі заморозки вже не турбують і температура дорівнює від 1 до 5 градусів.

Наприкінці квітня показники збільшуються і на градуснику можна побачити до 18 градусів тепла. Вночі ж температура може бути, як 3 градуси, так і 12. Так що, в такий період туристи починають приїжджати в столицю і гуляти. Тим більше, що свято Великдень, вважається одним з важливих святкувань. Люди йдуть до церкви, світять великодня і моляться Богу про те, щоб він приніс мир і радість всім на землі.