Погода в липні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди

Липень традиційно вважається найбільш спекотним літнім місяцем. Але ж правил без виключень практично не буває, ось і синоптики, відповідаючи на питання, якою буде погода в липні 2016 року в Росії, дотримуються тієї думки, що стабільною її навряд чи назвеш. Рада росіянам – частіше звертатися до метеосводкам і організовувати своє дозвілля, а особливо поїздки, виходячи з них.

Без аномалій

Це означає, що червень в різних регіонах країни швидше буде таким же, як і в попередні роки. Тобто від нього не варто очікувати ні надмірного холоду, ні надмірної спеки, але перепади від плюса до мінуса, перемежовуються з дощами, іноді виявляться непередбачуваними і доставлять неприємності любителів позасмагати.

Що стосується середньої температури, прогноз погоди на липень 2016 обіцяє її в межах +25-28 °С, хоча для сіверян по-справжньому спекотна погода буде рідкість, а ось дощі та вітри сприймуться ними швидше як рядове явище. Південцям доведеться переносити спеку до +38 °С, і тільки близькість моря зробить її більш терпимою. Вночі стане прохолодніше градусів на 11-12. Підвищена вологість і опади протягом 12 днів будуть характерними для півночі Кавказу, а також для деяких курортів Краснодарського краю.

Погода в липні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди

Тим, хто захоче рівного і глибокого засмаги, прогревшегося до +23 °С моря, краще вирушати в Крим. Можливо, економічна обстановка на цьому півострові виявиться не надто сприятливою, а ось погодні умови не підведуть: спекотна і суха погода забезпечена, і дощі потурбують тільки протягом трьох-чотирьох днів. У Приазов’ї теж можна сподіватися на приємне сухе тепло, море нагріється сонцем до +25 °С: це чудова температура для того, щоб купання дітей перетворилося не тільки радісне, але і оздоровчу процедуру.

Витрати мегаполісу

            Хоча всі дуже сподіваються на літнє тепло, у великих містах воно швидше виявляється причиною виснажливої втоми. Погода в Москві в липні 2016 року не буде дощовою, але тим не менш опадів слід чекати протягом 12 днів, тому їх виявиться достатньо, щоб волога відчувалася в повітрі і створювала задуху, від якої важко позбутися. А ось для дачників пройшли зливи принесуть нехай недовгий, але полегшення – принаймні, земля не так часто буде мати потребу в поливі. Прогнози синоптиків все ж насторожують: не виключено, що грозові дощі, супроводжувані вітрами, обрушать на рослини град, і врожай серйозно постраждає, якщо господарі вчасно не подбають про нього.

Погода в липні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди

Сонце буде світити протягом 12 годин 42 хвилин, але в цілому світловий день почне зменшуватися до 17 годин, і в цьому плані червень стане переломним місяцем. Тепла виявиться достатньо для того, щоб спровокувати загоряння у лісових масивах та на торф’яних болотах. І хоча димова завіса викличе загрозу для здоров’я людей, але критичним положення назвати не можна – досвід ліквідації таких вогнищ у рятувальників є. Вихідні краще присвятити перебування біля річок і озер, причому якість відпочинку часто залежить в основному від настрою відпочиваючих – звичайна палатка цілком зможе замінити комфортабельні котеджі.