Погода в грудні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди

             Навряд чи прогноз погоди у Росії на грудень 2016 року багато в чому буде відрізнятися від прогнозів погоди за попередні кілька років: зазвичай цей місяць прийнято вважати більш стабільним, ніж у листопаді, коли перепади температур були досить відчутними, що впливало не кращим чином на самопочуття людей. Правда, зими стають все більш теплими, і це підтверджують повідомлення метеорологів про тенденції до глобального потепління.

Примхи зими

            Жителям півночі боятися можливих змін температур не доводиться – в грудні зима проявляє себе по-справжньому: середня температура, можливо, і виявиться трохи вище звичайної, але все одно буде триматися на позначці -30-35 °C. сніг танути не зможе, так що роботи комунальним службам по очищенню вулиць вистачить. Більш суворих морозів залишається чекати в січні, а поки що встановилася температура не завадить дітлахам перебувати на свіжому повітрі, катаючись на санках і лижах. Єдине, що може викликати серйозні проблеми – сильний вітер та хуртовини, які змусять сіверян залишатися вдома, а також зупинять рух транспорту.

Погода в грудні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди Циклон з Атлантики, що несе тепло і впливає на температуру повітря в регіонах, торкнеться Урал і частина Сибіру. Тому снігопади будуть частішими, морози – більш стриманими: від -27 °C до -32 °C. Дана температура наближається до тієї, що зазвичай вважалася звичної для центральних регіонів Росії. У 2016 році в Центрі країни стовпчик термометра навіть якщо і знизиться, то лише на 7-8 градусів нижче нульової позначки, а можливі дні, коли він досягне +1-2 °C. Це, до речі, не найсприятливіша для здоров’я температура: в морози менше всього інфекцій, а раскисший сніг під ногами спровокує простудні захворювання у багатьох.

Південцям зима особливих низьких температур не принесе – морози скоріше для них будуть рідкістю. Вітер стане поривчастим і вологим, сніг – мокрим і важким. Ожеледь для цієї території Росії – більш звичне явище, ніж для інших регіонів. Новорічні свята, коли хочеться легкого морозцю за вікном і красивого кружляння сніжинок, частіше супроводжуються вологим туманом. І все одно зима подарує кілька днів, коли сніг огорне все навколо пухнастою пеленою і не розтане, а порадує сяйвом і свіжістю, а приємний мороз зробить прогулянки підбадьорливими і радісними.

У передчутті свята

            Про те, яка буде погода в Москві на грудень місяць складатися під впливом циклону, метеорологи кажуть досить впевнено: середня температура в денний час зупиниться на -3 °C, вночі ж слід очікувати -8 °C. Але без «подарунків» не обходилося: близько восьми років тому столиця буквально купалася в теплі – термометри показували +9 °C! Важко сказати, наскільки частими виявляться снігопади, але синоптики прогнозують їх на протязі як мінімум одинадцяти днів. Піднімуть настрій морозні сонячні дні.

Погода в грудні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погодиПереважно ж небо буде обкладено густими сірими хмарами – сонце якщо й проб’ється крізь них, то максимум на дві години, а довжина світлового дня складе близько семи годин. Проте головним для москвичів стане очікування Нового року та святкових канікул, які дозволять відпочити і розважитися.