Погода в червні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди

Незважаючи на те, що синоптики з упевненістю не можуть заздалегідь сказати, якою буде погода в червні 2016 року в Росії, безумовно слід орієнтуватися на досить мінливу погоду. Порівняно стійкий температурний і кліматичний діапазон очікується в Москві.

Очікування літа

Червень принесе недовгий тепло до +35 °С на територію південних регіонів країни, а в центрі і на півночі цього літнього сонця ще треба дочекатися, так як зазвичай протягом цього місяця часто ллють дощі, можливий навіть град, тому вогкість не дозволить повною мірою порадіти сезону відпусток. Центр Росії в кінці червня піддасться сприятливому тепла, і температура підніметься до +30 °С, а сіверяни в кращому випадку дочекаються +25 °С. Тільки тоді можна з радістю констатувати, що нарешті настало літо і можна планувати відпочинок на природі.

Погода в червні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди

Зливи, що супроводжуються грозами, явище звичайне, як стверджує прогноз погоди на червень 2016 року в Росії. Тривати вони будуть в цілому протягом місяця не більше одинадцяти днів. Більше того, подекуди на півночі перші червневі ночі навіть не обійдуться без заморозків. В середньому вночі температура буде коливатися від +15 °С до +20 °С, що дозволить легко переносити наростаючу спеку. Зрідка приємну прохолоду в центральні регіони принесуть північні вітри. Любителям купуватися не зайве мати це на увазі, так як навіть на південних узбережжях з-за холодних течій, вода настільки остигає, що найбільш чутливі до коливань температур відпочиваючі ризикують захворіти.

Московські дари червня

А подарує перший літній місяць столиці ту рівновагу, про який мріють москвичі: в офісах не настільки спекотно, хоча сонячні промені досить відчутні, а нічне зниження температури в порівнянні з днем на 10-12 градусів дозволяє випробувати справжнє полегшення і розслабитися після роботи. Крім того, у вихідні дні можна порадувати близьких пікніками біля водойм або прогулянками в парках, де стільки неймовірних розваг. Зелень ще радує своєю свіжістю, а квіти – райдужними фарбами.

Погода в червні 2016 року в Росії (Москві). Прогноз погоди

Сприятливий прогноз погоди в Москві в червні і для дачників: якщо когось дощ дратує, то їм він тільки в радість, адже пропитавшаяся вологою земля дасть силу городнім рослинам, деревам, а також чагарниках. До речі, народні прикмети стали останнім часом давати збій: зима в 2016 році видалася досить морозною і сніжною, що обіцяло спекотне літо без дощів, але навіть попередній прогноз все-таки схиляється до порівняно прохолодному і сирого червня. Але якщо в перших числах місяця опади будуть регулярними і рясними, то останні дні видадуться і сухими і теплими. Ця ж ознака відноситься до осені, тобто перші червневі дощі обіцяють гарну осінню погоду.

Світловий день досягне сімнадцяти з половиною годин у добі сонячними в середньому виявляться дванадцять годин. На думку як лікарів, так і цілителів, саме перебування на сонці заряджає організм тією енергією, яка потім витрачається протягом року. Додасть здоров’я і свіже повітря, так що в червні слід частіше займатися рухливими іграми на галявинах і в скверах.