Погода у березні-квітні 2016 в Єгипті, прогноз (Хургада, Шарм Ель Шейх)

Мінливість весняного Єгипту

            Відвідали цю дивовижну країну не зможуть відмовитися від спокуси приїхати до неї ще хоча б раз. Що приваблює туристів в Єгипті? Сонце і пляжі, стародавні міста, таємничі піраміди і відмінне обслуговування. Зими як такої в країні немає – найбільш прохолодні місяці відрізняються денною температурою +20-25 °C, вночі термометри показують

+10-12 °C. Не знайти собі заняття до душі, будь це екскурсії, дайвінг або шопінг, зуміє тільки дуже ледачий. Саме тому зимові місяці в Єгипті настільки привабливі.

І все ж початок весни сприймається як старт того сезону відпочинку, який передбачає купання в морі, засмагу на пляжах, заради чого сюди і спрямовуються туристи. Погода в Єгипті в березні квітні 2016 року влаштує тих, хто не дуже любить спеку: вода прогріється до +22-23 °C, і деякі вважатимуть її достатньою, щоб приймати морські ванни. У денний час температура в березні підніметься до +25-26 °C, у квітні – до +27-28 °C. Зіпсувати відпочинок зможуть хіба що сильні вітри, які переходять в піщані бурі, тому екскурсії не завжди виявляться можливими.

Погода у березні квітні 2016 в Єгипті, прогноз (Хургада, Шарм Ель Шейх)

Великий плюс порівняно більш низькі ціни в готелях, магазинах, на різні послуги та товари. Басейни з підігрітою морською водою є практично в кожній зоні відпочинку, а для поїздок можна вибрати не занадто палкі і вітряні дні. Ще один чудовий вибір – акваланг: коли ще доведеться помилуватися красою підводного світу в прозорій воді і без зайвої кількості відпочиваючих. Крім того, деяку різноманітність внесуть численні фестивалі, концерти та дискотеки.

Чарівність Шарм ель Шейха

            Розташований курорт на Синайському півострові, захищають його від сильних вітрів гори, тому відпочивати тут комфортніше. Є місцевості, де вітрів практично немає. Погода в Шарм ель Шейху в березні-квітні традиційно буває на пару градусів тепліше, ніж на інших курортах. Море в перший тиждень березня не прогріється вище +22°C, а вже до кінця квітня досягне +26 °C. Про дощах можна навіть не думати – якщо вони і відбудуться, то будуть недовгими і теплими. Спекою назвати температуру повітря від +25°C у перших числах березня до +30°C в останніх числах квітня дуже важко – сонце не пече, але захисними кремами користуватися варто.

Погода у березні квітні 2016 в Єгипті, прогноз (Хургада, Шарм Ель Шейх)

Якби не вітри, то саме перші весняні місяці в Шармі вважалися найбільш придатними для знайомства з визначними пам’ятками такої країни з багатим історичним минулим, як Єгипет. Чого вартий один підйом на гору Мойсея – не надто просто, зате запам’ятовується надовго. Серед рекомендацій екскурсоводів – відвідування Кольорового каньйону та собору Святої Катерини. До речі, багато використовують прекрасну можливість відвідати Ізраїль, з’їздити на мертве море, що у багато разів посилить отримані від відпочинку враження.

Непередбачуваність Хургади

            Коралових рифів на курорті менше, ніж в тому ж Шарм ель Шейху, але вони дозволяють насолодитися дайвінгом і тим, хто занурювався в морі всього лише кілька разів, і вже досвідченим аквалангістам – першим підійде риф Фанадір, другі ризикнуть випробувати свої сили на Малому Гифтуне. Прогноз погоди в березні відчуває сильний вплив вітрів – і повітря, і море здаються недостатньо теплими, хоча вдень на сонці може бути і +26°C, а вода рідко буває нижче +20°C. Ці ж вітри принесуть бажану прохолоду влітку, а навесні до них звикнути важко.

Погода у березні квітні 2016 в Єгипті, прогноз (Хургада, Шарм Ель Шейх)

В кінці квітня туристів стає все більше – ще не настільки жарко (+29-31°C), але купання більш приємне, адже вода прогрілася до +23-24°C. Деякі, використовуючи сприятливу погоду, здійснюють свою заповітну мрію – зустрічають світанок в пустелі. Привабливі поїздки в Луксор – колишні знамениті Фіви.