Пляжний відпочинок восени і взимку куди поїхати 2016

Пляжний відпочинок восени і взимку куди поїхати 2016

Сучасна людина, витрачаючи третину свого життя на роботу, не завжди має можливість відпочивати влітку, як це зазвичай прийнято в більшості організацій. Якщо насолодитися яскравими сонячними променями і теплим морем не вдалося влітку, компенсувати це цілком реально восени і взимку.

Є такі країни, відпочивати в яких найкраще саме в ці сезони, оскільки через розташування в півкулях Землі спекотний літній клімат не дозволяє повноцінно відпочивати. Отже, п’ять країн, куди варто поїхати восени і взимку в 2016 році:

  • Єгипет – давно полюбилися всім курорти Червоного моря, піраміди і система «все включено» робить цю країну прийнятною для відпочинку. В зимовий період температура тут сягає 25-27С, що найбільш ідеально підходить для рівномірного і нешкідливого засмаги. Крім цього величезну кількість екскурсій урізноманітнює будь-який відпочинок, урізноманітнивши його.
  • ОАЕ – Емірати давно стали улюбленим курортом, відвідувати який можна цілий рік. Вишуканість номерного фонду, яка поєднується з культурними пам’ятками і чудово чистою водою океану, подарують незабутні враження від відпустки. Дорожнечу путівки можна трохи скоротити, вибираючи гарячі путівки.
  • Таїланд – покататися на слоні і подивитися, як вирощують чай, мабуть, не єдині моменти, за якими Таїланд такий затребуваний серед туристів. Зануритися в давню культуру, а також доторкнутися до прекрасних куточків природи можливо в цьому місці.
  • Куба – перенестися із засніженого міста в жарку Кубу, з її білосніжними піщаними пляжами і блакитними водами Карибського моря, тепер не вигадка, а цілком реальна ідея. Однак, подорож на Кубу досить дороге і підходить далеко не всім. Обумовлюється це тривалим перельотом, а також особливостями острівної держави.
  • ГОА – індійський курорт, де завжди жарко, приваблює туристів своїми райськими містечками, особливо для закоханих пар. Смачна острівна їжа, напої, а також тепла океанська вода, подарує незабутній відпочинок.
  • Варто зазначити, що самим бюджетним варіантом, природно є Єгипет. Найбільш фешенебельних і дорогим курортом – Куба і ОАЕ. Сумувати взимку і восени від сумних сірих міських пейзажів, зовсім не привід проводити відпустку в самоті. Куди приємніше урізноманітнити дозвілля, відвідавши жарку країну посеред дощів і хуртовин.