Плаття на новий рік 2016 фото

Плаття на новий рік 2016 фото

Як відомо Новий рік 2016 це буде рік вогняної Мавпи. А вона особистість вельми примхлива і творча. Тому й сам рік може бути непередбачуваним. Деякі джерела стверджують, що мавпа прийде з блискучими елементами, незважаючи на те, що смарагдові відтінки передбачають зелену кольорову гаму. Тому якщо скласти зелений і синій, можна одержати колір морської хвилі або бірюзові відтінки, які так прекрасні в своїй різноманітності. На Новий рік 2016 треба уникати постільних і м’яких відтінків.

Мавпа буде диктувати свою моду в 2016, адже вона така провокаторка. Новорічний наряд повинен підкреслювати вашу жіночність, зухвалість і сексуальність. Саме такого хоче мавпа. Гарне і довге плаття в підлогу – буде саме воно. Тим більше, якщо воно буде з красивого і шовкового матеріалу, кранного або вогняного відтінку.

Якщо ви не любите довгі сукні, то завжди можна надіти короткий, але не занадто зухвала. Тканину можна брати будь-яку, до цього Мавпа не чіпляється. Головне щоб були рюшики, оборочки і так далі. Сукні зі шлейфом ззаду теж писк моди і завжди актуальні. Серед таких можна підібрати як довгі, так і короткі зверніть увагу на бузкові кольори, вони будуть знову в моді 2016 року.

Сукні, які ви бачите на подіумах, відрізняються виразністю і яскравістю. Будь-який відтінок може бути модним, головне щоб він був яскравим. Більше екстравагантність можуть додати різні принти із зображеннями квітів або тварин. Дуже можна – клітина, горох, геометрія і смужки.

Матеріали бажано повинні бути натуральними, тоді твір мистецтва буде виглядати ще краще. Серед таких матеріалів може бути оксамит, шерсть або трикотаж. Писк сезону це шкіра. Її можна розбавити сатином, шифоном або мереживними елементами.

Загалом, чим яскравіше ви одягнете, тим більше Мавпа буде рада. Не забувайте і про зачіски з макіяжем. Вони повинні добре поєднуватися з вашим вбранням, але не бути занадто яскравими, щоб люди не лякалися. А ось камені і стрази вже поступово покидають світ моди. Адже треба вносити якісь різноманітності. Тому на зміну яскравим камінцях і стразикам приходять звичайні малюнки, принти і багато іншого, що неймовірно дивує.